Nazgul napísal:
V tej cene (1 499,- cez EXIsport) nič lepšie ako ten Amulet nezoženieš...

Teraz pozerám, že batéria 850€.
Takže nový ebike s motorom za 650€??
Ten číňan sa teda nezdá.. :D
07.05.2024 - 18:09:07
00
Marian61 napísal:
So surovým TSDZ2B si nijak nepomôžeš, a pokiaľ sa necítiš na jeho výrazné úpravy a nízkonákladový domoservis s vysokou udržateľnosťou, tak škoda peňazí.
Ak si ale technický typ, postupne zistíš aj názory zbytku planéty okolo Slovenska, a túto slobodu už ťažko vymeníš za bezvýchodiskovú viazanosť na predajcu a po záruke na autorizovaný servis.

Hotové, systémovo uzavreté ebajky zas majú nepopierateľné výhody minimálne počas záruky + 1-2 roky, kým sa začne prejavovať, komu si to vlastne upísal dušu.
Potom zvyčajne prichádza dilema medzi "výhodným" predajom, nákladnou udržateľnosťou a novým "supermodelom".
Pritom na uzavretom ebajku môžeš mať okrem elektro výbavy ostatné komponenty kľudne aj v top stave, len už prakticky nevyužiteľné.

Nedovolím si nikomu radiť čo je konkrétne pre neho ten správny výber, len si myslím, že viac informácií vždy znamená kvalifikovanejší výber.



Presne pre toto mám dilemu. Za 800 eur môžem získať set, s ktorým môžem urobiť relatívne slušný ebike (aj napriek vyššiemu úsiliu. Na druhej strane zaplatím raz takú čiastku, kedy získam ebike okamžite, ale s otáznou budúcnosťou (aj keď verím, že s bafangom nebude až taký problém ohľadom servisovateľnosti).

Dnes som sa bol pozrieť na sponínaný amulet a musím uznať, že konštrukcia je skutočne masívna v porovnaní s mojím anemickým ctm twisterom 3.0. Ťažké rozhodovanie...
07.05.2024 - 22:28:22
00
Ako tu už niekto pisal - skús sa v nejakej predajni povoziť na celoodpruženom bajku… len pre zaujimavosť …
08.05.2024 - 00:22:46
02
Teraz prebieha akcia- co poviete na ebike sava deck 9.2+? Vidly, brzdy slabota, ale inac kostra karbon, bafang m500 a bateria 20ah, v akcii za 1179 eur. S malymi upravami by to slo, ci?
08.05.2024 - 22:31:54
00
son9y napísal:
Teraz prebieha akcia- co poviete na ebike sava deck 9.2+? Vidly, brzdy slabota, ale inac kostra karbon, bafang m500 a bateria 20ah, v akcii za 1179 eur. S malymi upravami by to slo, ci?


son9y
https://www.bajky.sk/amulet-29-erival-4-5-black-shiny-black-matt/?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=KAMPA%C5%87+BAJKY.SK&utm_content=BAJKY.WEEK
11.05.2024 - 18:28:15
00
keyboard_arrow_up