Black Diamond

Black Diamond


Americká značka vyrába jedno z najlepších horolezeckých, turistických a lyžiarskych vybavení dostupných na trhu. Vo svojej oblasti patrí medzi špičku a kúpiš ju aj u nás v MTHIKER e-shope. V ponuke nájdeš úzko špecializované produkty a potrebné vybavenie pre profesionálnych horolezcov, ale aj bežných turistov a lyžiarov, ktorí ocenia kvalitu.

OBLEČENIE

OBLEČENIE

Ak očakávaš od svojho oblečenia pohodlie a odolnosť, Black Diamond si určite obľúbiš. Robia veci stvorené na horské aktivity, ale aj každodenné dochádzanie do práce, kedy ťa môže zastihnúť nepríjemné počasie.
OBUV

OBUV

Topánky Black Diamond ťa prekvapia svojím konzistentným výkonom či už si v náročnom horskom teréne, alebo na skale. Vynikajú pohodlím a dlhou životnosťou.
BATOHY A TAŠKY

BATOHY A TAŠKY

Objav spoľahlivé batohy optimalizované na lezenie, horolezectvo a dokonca aj skialpinizmus. Majú všetky funkcie potrebné na technické alpské ciele v čistom a jednoduchom dizajne.
Čelovky

Čelovky

Nabíjateľné čelovky so silným svetelným výkonom posvietia pri všetkých aktivitách. Či je to beh, turistika, lezenie, skialpová túra, alebo nočný zostup z ferraty, nestratíš pevnú pôdu pod nohami.
ŠPORTOVÉ VYBAVENIE A PRÍSLUŠENSTVO

ŠPORTOVÉ VYBAVENIE A PRÍSLUŠENSTVO

Náročnej a dlhej výpravy sa už nemusíš obávať. So spoľahlivým vybavením Black Diamond prežiješ akékoľvek výzvy a terén. Prvotriedna kvalita materiálov nesklame ani v najťažších podmienkach.
PRILBY

PRILBY

Black Diamond prilby vynikajú nadštandardným pohodlím a schopnosťou dobre sa prispôsobiť rôznym tvarom hlavy. Majú veľa možností nastavenia, skvelé vetracie otvory a poskytujú vysokú ochranu hlavy.
keyboard_arrow_up