O MTHIKER
E-shop a portál pre outdoor nadšencov

Práca pre MTBIKER

MTBIKER je dlhodobo najnavštevovanejší cyklistický portál na Slovensku s 400 000 návštevníkmi mesačne. V roku 2015 začal prevádzkovať cyklistický e-shop, ktorý sa stal lídrom na slovenskom trhu. Taktiež otvoril cyklistické centrum s predajňou bicyklov, testovacími dňami, pump-trackom a občerstvením pre všetkých priaznivcov cyklistiky. MTBIKER hľadá možno práve Teba, aby posilnil svoj tím!

Otvorené pozície

Náplň práce:
  • Komunikácia so zákazníkmi, riešenie požiadaviek, pomoc s výberom vhodných produktov, prijímanie reklamácií prostredníctvom telefonickej, chat, e-mailovej komunikácie (primárne segment MTHIKER a výpomoc pre MTBIKER).
  • Poskytovanie informácií o stave objednávok, dostupnosti produktov, vernostnom programe a ďalších službách spoločnosti.
  • Interná komunikácia s oddelením skladu, logistikou, reklamačným oddelením, B2B, marketingom.
Požiadavky
  • Stredoškolské s maturitou
  • Anglický jazyk / cudzie jazyky výhodou
  • Proaktívny prístup, komunikatívnosť
  • Schopnosť identifikovať problém a navrhnúť riešenie
  • Flexibilita
  • Tímový hráč
  • Pozícia je vhodná pre čerstvého absolventa, ale aj uchádzača s praxou, avšak nevyhnutné skúsenosti s outdoor sortimentom – podmienkou (turistika, lyžovanie, kemping, beh) a aspoň čiastočne s cyklistikou
Miesto a čas:
  • 8,5 hod./deň
  • Remote (obdobie zaučenia Hrádok/Bratislava)
  • Nástup: ASAP
Plat a benefity:
  • Plat: od 1 000 € brutto (TPP)
  • Doba neurčitá: podľa dohody
  • Skúšobná doba: 3 mesiace

  • Koncoročný bonus na základe osobných a firemných výsledkov
  • Cyklistické/outdoor benefity a zamestnanecké zľavy
  • Práca v mladom kolektíve bikerov a bikeriek, a ostatných outdooristov v rýchlo rastúcej firme

Kontakt: katarina.rusinova@mtbiker.sk (Predmet e-mailu: Zákaznícka podpora - Špecialista pre outdoor MTHIKER)

info Odoslaním CV alebo vyplnením dotazníku udeľujete súhlas so spracovaním osobných údajov, podľa ustanovení nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej len “Nariadenie GDPR”)
Spoločnosť MTBIKER hľadá do svojho tímu šikovného človeka na pozíciu skladník/skladníčka s miestom výkonu práce Chocholná – Trenčín.

  • Príjem, kontrola a uskladnenie tovaru
  • Výdaj a expedícia tovaru
  • Príprava a balenie objednávok
  • Zodpovednosť za naskladnenie a vyskladnenie tovaru
  • Práca s manipulačnou technikou / VZV
  • Vykonávanie inventúr
  • Evidencia a hlásenie stavu obalových materiálov
  • Udržiavanie poriadku, separácia odpadu
  • Lokálny rozvoz tovaru dodávkou
Požiadavky
  • Schopnosť pracovať s PC
  • Komunikatívnosť a schopnosť pracovať v tíme
  • Proaktívny prístup - tvoje nápady a návrhy na zlepšenia budú veľmi vítané
  • Stredoškolské vzdelanie
  • Anglický jazyk (základy)
  • Vodičský preukaz skupiny B
  • Pozícia vhodná pre čerstvého absolventa, ale aj uchádzača s praxou
  • 8,5 hod./deň, (0,5 hodiny obedňajšia prestávka)
  • Chocholná - Trenčín
  • Nástup: marec 2023
  • Plat: od 900 € brutto (TPP)
Ak Ťa pracovná ponuka zaujala pošli nám svoj CV najneskôr do 28.02.2023.
Kontakt: katarina.rusinova@mtbiker.sk (Predmet e-mailu: Skladník / Skladníčka)

  • Programovanie webu MTBIKER a jeho systémov
    • Úpravy a programovanie nových funkcii stránky MTBIKER.sk
    • Práca na back-end systémoch na riadenie skladu, analytiky, marketingu a administrácie webu a e-shopu
    • Práca na lokalizácii webu a systémov pre použitie v rôznych jazykoch a krajinách
Technické požiadavky
  • Expertná znalosť PHP 7+ a MySQL (bez frameworkov)
  • Ovládanie princípov škálovania, testovania a optimalizácie webových aplikácii
  • Schopnosť prispôsobiť sa coding standards a procesom existujúceho projektu
  • Výborná znalosť HTML/CSS/Bootstrap
  • Veľmi dobrá znalosť angličtiny - minimálne v písomnom prejave
  • Schopnosť kvalitne komunikovať s kolegami písomne cez Slack a e-maily
  • Skúsenosti z vlastných projektov sú veľkou výhodou
Nepovinné, ale vysoko cenené skúsenosti
  • Projektový a tímový manažment agilného remote teamu
  • Dátová analytika, A/B testing, UX princípy
  • SEO a performance marketing
  • Development alebo integrácia e-commerce systémov
  • Lokalizácia webových projektov
  • Plne flexibilná práca - môže byť 100% remote, prípadne v našej kancelárii v Hrádku alebo Bratislave
  • Mzda od 1 500 - 3 000 € v základe, podľa seniority
  • Každoročný rast mzdy podľa osobných výsledkov, bez stropu
  • Cyklistické benefity a zamestnanecké zľavy
  • Práca v mladom kolektíve bikerov a bikeriek v rýchlo rastúcej firme
Aký/aká by si mal/a byť?
  • Si proaktívny/a - nečakáš, kým Ti niekto povie, čo máš robiť, ale robíš, čo je v tej chvíli potrebné. Pomôžeš svojím kolegom, keď je treba a oni Ti pomôžu, keď budeš potrebovať.
  • Si efektívny/a - nie si perfekcionista, ale pragmatik. Nesnažíš sa o komplikované riešenia, keď jednoduché postačujú. Keď treba, máš oko pre detail a dáš si na veciach záležať.
  • Máš vlastný názor a vieš ho prezentovať - ale vieš akceptovať iný pohľad na vec.
  • Vieš čo naši užívatelia a zákazníci očakávajú a snažíš sa ich očakávania predčiť.
  • Vieš príjemne a efektívne komunikovať, aj písomne - či už ide o komunikáciu so zákazníkmi, ale aj internú komunikáciu s tímom.
  • Vieš sa rýchlo učiť nové veci. Nevadí, ak si niečo ešte nerobil/a, ale musíš byť ochotný/á sa to rýchlo naučiť.
Kontakt: tomas.cervenka@mtbiker.sk
keyboard_arrow_up