O MTHIKER
E-shop a portál pre outdoor nadšencov

O stránke MTHIKER

Projekt MTHIKER vznikol ako sesterský projekt cyklistického portálu MTBIKER, ktorý je dnes najväčším a najnavštevovanejším cyklistickým portálom v regióne V4. Nie sme len cyklisti, ale sme rovnako nadšenci pre zážitky, ktoré nám pobyt v prírode prináša. Chceme, aby MTHIKER bol čoskoro pre turistov, horolezcov, skialpinistov, bežkárov a milovníkov prirody tým, čím je dnes pre cyklistov MTBIKER.

MTBIKER dnes zastrešuje komunitu vyše 200 000 cyklistov, ktorí zdieľajú názory, zážitky, fotografie a skúsenosti. Od roku 2014 prevádzkujeme tiež e-shop s najširšou ponukou a najlepšími cenami na Slovensku. Navštíviť nás môžeš v troch predajniach - od roku 2016 v MTBIKER centre v Hrádku, od roku 2021 v showroome MTBIKER Bratislava a od roku 2023 aj v predajni MTBIKER Žilina.

Všetky kontá, nákupy, príspevky a nastavenia sú medzi MTBIKER a MTHIKER zdieľané. Znamená to, že môžeš využívať svoje konto, vernostné zľavy a výhody na oboch portáloch.

Misiou tejto stránky je stať sa miestom, kde nadšenci času stráveného v prírode nájdu všetky informácie a produkty, ktoré im pomôžu vychutnať si svoje hobby čo najviac. Chceme dať možnosť všetkým bez rozdielu pohlavia, veku či spoločenského statusu zdieľať, rovnako ako prijímať, svoje zážitky, skúsenosti, fotografie a rady v bezpečnom prostredí. Vždy dávame našich používateľov na prvé miesto.

Stránku MTHIKER prevádzkuje firma MTBIKER.shop s.r.o., IČO 52770222. Tu sú naše kontaktné údaje.

keyboard_arrow_up