O MTBIKER

Vitaj u nás, my sme MTBIKER

Sme najväčší a najnavštevovanejší cyklistický portál v regióne V4. Podporujeme komunitu cyklistov a cyklistiek, ako aj outdoorových nadšencov a nadšenkýň, ktorí sa delia o svoje skúsenosti, názory a posúvajú sa vpred vďaka nášmu obsahu. Od roku 2014 prevádzkujeme e‑shop s najširšou ponukou, dobrou dostupnosťou a najrýchlejším dodaním.

1 000 000+
objednávok
300 000+
členov komunity
70 000+
produktov v ponuke
4
predajne
Sprevádzame ľudí krásami cyklistiky vo všetkých jej podobách
Chceme nadchnúť ľudí, aby nesedeli doma a užívali si pohyb na čerstvom vzduchu. Nerobíme rozdiely medzi ľuďmi ani jazdcami – enduro, gravel, cesťák, e-bike, začiatočníci či profíci. MTBIKER je pre všetkých, ktorí si chcú užívať jazdu a spraviť niečo pre svoje fyzické aj mentálne zdravie.
MTBIKER tím
Poď na bike

Vyjadrením nášho úsilia je jednoduché heslo “Poď na bike”

Našou snahou je prilákať k tomuto krásnemu športu čo najviac ľudí – aby sa stali bikermi a súčasťou našej MTBIKER komunity. Aj keď sa na bicykli často vezieme sami, rozhodne to nie je iba individuálny šport. Aspoň nie pre nás. Každý výjazd je zábavnejší, keď sa na ňom stretneme viacerí.

Prehrať TV spot

Jazdíme srdcom

Náš job je zároveň aj našim hobby. Jazdenie je naša vášeň a tú prenášame aj do práce.

Jazdíme s rozumom

Ženie nás vpred snaha vzdelávať a inšpirovať čo najviac ľudí. Chceme ísť príkladom.

Jazdíme naozaj

Nepretvarujeme sa. Radšej ako najdrahšie bicykle ti ukážeme najkrajšie trasy a výhľady.

Jazdíme ohľaduplne

Rešpekt a tolerancia sú pre nás veľmi dôležité – voči ľuďom aj voči prírode.

Ľudia, ktorí stoja za MTBIKER

MTBIKER tvorí vyše 100 šikovných ľudí, ktorých spája láska k cyklistike a aj k ostatným športom. Zdieľame rovnaké zážitky a hľadáme také isté dobrodružstvá ako ty. Nižšie nájdeš dôležité kontakty.

Tomáš Červenka Tomáš Červenka
Tomáš Červenka
CEO

Tomáš je zakladateľom portálu MTBIKER a venuje sa mu bez prestávky už 22 rokov – a od roku 2015 už naplno. Vyštudoval Computer Science a Management na Univerzite v Cambridge. Pracoval pre Google ako softwérový vývojár a ako CTO v technologickej firme VisualDNA v Londýne.

mailtomas.cervenkaalternate_emailmtbiker.sk
Martin Palenčík Martin Palenčík
Martin Palenčík
Sales Director

Martin je súčasťou MTBIKERa od roku 2013, kedy doštudoval právo na UPJŠ v Košiciach a od začiatkov stál pri projekte spustenia eshopu. Prešiel si všetkými pozíciami – pracoval na zákazníckej podpore, predával na predajni, venoval sa reklamáciám, nákupom aj expedícii. So svojím teamom aktuálne zastrešuje celú obchodnú časť MTBIKERa.

mailmartin.palencikalternate_emailmtbiker.sk
Jakub Dudík Jakub Dudík
Jakub Dudík
CMO

Jakub pomáha MTBIKERu rásť na domácom trhu aj v zahraničí od februára 2022. Po ukončení štúdia finančného manažmentu na FM UK v Bratislave nadobudol praktické skúsenosti s dátovou analytikou a marketingom z veľkých aj malých e-commerce projektov pôsobiacich vo viacerých krajinách, ako napríklad pelikan.sk a topankovo.sk.

mailjakub.dudikalternate_emailmtbiker.sk
Michal Ráchela Michal Ráchela
Michal Ráchela
Product Director

Michal vedie technologický tím. Má pod dohľadom smerovanie a vývoj nášho webu, nástrojov a technológií tak, aby ich funkcionality boli v súlade s plánmi, víziami a potrebami firmy. Do MTBIKER tímu sa pridal v roku 2018. Pôsobil ako vývojár v reklamnej agentúre Triad Advertising a pracoval aj na produkte Modrý koník.

mailmichal.rachelaalternate_emailmtbiker.sk
Tatiana Nagyová Tatiana Nagyová
Tatiana Nagyová
Head of Customer Support

Táňa sa stará o procesy a chod tímu zákazníckej podpory. Kladie dôraz na proaktívny a priateľský prístup pri dodržaní kvality a rýchlosti odpovedí na slovenskom, ale aj na zahraničných trhoch. Záleží jej na tom, aby bola komunikácia vždy pozitívnym zážitkom.

mailtatiana.nagyovaalternate_emailmtbiker.sk
Martin Meliš Martin Meliš
Martin Meliš
Head of Logistic

Martin je v tíme od otvorenia MTBIKER centra v Hrádku. Momentálne má na starosti nový sklad neďaleko Trenčína. Okrem iného dohliada na správny chod príjmu a expedície tovaru, aby bola zásielka čo najskôr u vás.

mailmartin.melisalternate_emailmtbiker.sk
Karina Ráchelová Karina Ráchelová
Karina Ráchelová
Head of UX

Karina dohliada na to, aby sa naši zákazníci u nás cítili dobre, aby sa na webe ľahko orientovali a aby vždy našli to, čo potrebujú. Má na starosti vizuálnu stránku nášho webu a aj lokalizáciu v zahraničí.

mailkarina.rachelovaalternate_emailmtbiker.sk
Martin Komadel
Martin Komadel
Head of Procurement

Martin (Dymino) je zodpovedný za nákupný tím. Dohliada na to, aby sme mali širokú ponuku atraktívneho tovaru, dobrú spoluprácu s dodávateľmi a aby tovar prichádzal včas od dodávateľov, ale aj k našim zákazníkom.

mailmartin.komadelalternate_emailmtbiker.sk
Katarína Rusinová
Katarína Rusinová
Project & HR Manager

Kaču sa stará o výber nových kolegov a agendu HR. Okrem toho pokrýva plánovanie a realizáciu nových projektov. Komunikuje s členmi projektového tímu, s dodávateľmi aj s vedením spoločnosti.

mailkatarina.rusinovaalternate_emailmtbiker.sk
Igor Kottman Igor Kottman
Igor Kottman
Marketing Manager

Igor zabezpečuje hladký priebeh marketingových kampaní, stará sa o strategické partnerské spolupráce, zastrešuje sponzoring a podujatia všetkých druhov.

mailigor.kottmanalternate_emailmtbiker.sk
Andrea Sixtová Andrea Sixtová
Andrea Sixtová
B2B Manager

Andrea má na starosti zaobstarávanie tovaru pre MTHIKER a komunikáciu s dodávateľmi. Okrem toho spolupracuje s marketingovým oddelením a získava produkty na test pre ambasádorov.

mailandrea.sixtovaalternate_emailmtbiker.sk
Jozef Ondič Jozef Ondič
Jozef Ondič
B2B Manager

Dodo zaobstaráva všetok tovar, ktorý ti nesmie chýbať, keď vyrazíš na bike. To najdôležitejšie vždy drží skladom.

mailjozef.ondicalternate_emailmtbiker.sk
Adriana Matulíková Adriana Matulíková
Adriana Matulíková
B2B Manager

Adriana má pod palcom skladovú ponuku na MTHIKER. Stará sa o to, aby zákazníci na našom webe našli presne to, čo potrebujú.

mailadriana.matulikovaalternate_emailmtbiker.sk
Patrik Slabej Patrik Slabej
Patrik Slabej
B2B Manager

Patrik má na starosti, aby bol tovar skladom v dostatočnom množstve. Okrem toho je sales managerom mediálneho priestoru na našich webstránkach.

mailpatrik.slabejalternate_emailmtbiker.sk
Andrej Krajčoviech Andrej Krajčoviech
Andrej Krajčoviech
B2B Manager

Andrej má na starosti komunikáciu s B2B partnermi, výber a následne nákup produktov, ktoré cestujú ďalej k našim zákazníkom. Dôležitou súčasťou jeho práce je aj sledovanie noviniek vo svete biku a outdooru.

mailandrej.krajcoviechalternate_emailmtbiker.sk
František Taraba František Taraba
František Taraba
Editorial Manager

Fero má na starosti chod redakcie – to zahŕňa plánovanie obsahu, koordináciu interných redaktorov a komunikáciu s inými oddeleniami. Okrem toho dohliada na plnenie dohodnutých partnerských budgetov.

mailfrantisek.tarabaalternate_emailmtbiker.sk
Lenka Imrichová Lenka Imrichová
Lenka Imrichová
Editor MTBIKER.sk, MTHIKER.sk

Lenka sa stará o to, aby sme na webe MTBIKER.sk publikovali pestrý a zaujímavý obsah. Okrem iného má na starosti aj naše externé posily a tím korektorov a editorov.

maillenka.imrichovaalternate_emailmtbiker.sk
Tomáš Cepka Tomáš Cepka
Tomáš Cepka
Presenter, PR Specialist

Cepo je ako redaktor zodpovedný za mnohé články a videá najmä z cestnej a gravel cyklistiky, mimo sezóny presedlá na trenažér, k behu a turistike. Svoje pretekárske skúsenosti využíva pri profesionálnom bikefittingu.

mailtomas.cepkaalternate_emailmtbiker.sk
Miriama Kováčová Miriama Kováčová
Miriama Kováčová
Presenter, MTHIKER Ambasador

Miriama má na starosti kreatívu kampaní a komunikáciu s partnermi v oblasti outdooru. Dohliada na partnerské výstupy v rámci magazínu MTHIKER. Okrem toho prispieva do redakcie článkami a videami.

mailmiriama.kovacovaalternate_emailmtbiker.sk
Martin Imrich Martin Imrich
Martin Imrich
Presenter, MTBIKER Ambasador

Martin alebo aj Imroman tvorí články, videá a ďalší obsah zameraný na horskú cyklistiku, v zime často aj z outdooru. Rovnako má prsty v ďalších veciach, ktoré sa týkajú šírenia dobrého mena značiek MTBIKER a MTHIKER.

mailmartin.imrichalternate_emailmtbiker.sk
Zuzana Cholastová Zuzana Cholastová
Zuzana Cholastová
Editor MTBIKER.cz

Zuzka má na starosti českú redakciu magazínu. Zaisťuje komunikáciu s redaktormi a partnermi, tvorí edičný plán, aby bol obsah magazínu čo najzaujímavejší. Občas sa postaví pred kameru, alebo niečo napíše.

mailzuzana.cholastovaalternate_emailmtbiker.cz
Veronika Tómová Veronika Tómová
Veronika Tómová
Editor MTHIKER.sk

Veronika komunikuje s externými prispievateľmi a editormi a stará sa o to, aby bol obsah v MTHIKER magazíne pestrý a zaujímavý. Venuje sa aj vlastnej redakčnej činnosti vo forme videí a článkov.

mailveronika.tomovaalternate_emailmtbiker.sk
Adam Krištan Adam Krištan
Adam Krištan
Retail Manager, Bratislava

Adam sa stará o fungovanie showroomu v Bratislave. Potrpí si na tom, aby bol showroom v tip-top stave a aby boli zamestnanci spokojní. Najväčší dôraz však kladie na to, aby zákazníci odchádzali spokojní.

mailadam.kristanalternate_emailmtbiker.sk
Martin Talian Martin Talian
Martin Talian
Retail Manager, Hradok

Martin je vedúci MTBIKER centra v Hrádku, kde sa stará o to, aby sa zákazníci u nás cítili príjemne a vždy mali tú najlepšiu ponuku tovaru. Zároveň dohliada na servis a expedíciu bicyklov. Môžete ho vidieť aj na bikefittingu.

mailmartin.talianalternate_emailmtbiker.sk
Jan Frátrik
Jan Frátrik
Retail Manager, Zilina

Janči je poriadkumilovný človek, ktorý má na starosti najmladší showroom, výdajné miesto a servis v MTBIKER Žilina. K tomu, aby všetko fungovalo tak, ako má a aby sa zákazníci cítili na predajni čo najlepšie, mu pomáhajú štyria šikovní a milí kolegovia.

mailjan.fratrikalternate_emailmtbiker.sk
Kariéra

Pridaj sa
do nášho tímu

Koho práve hľadáme
keyboard_arrow_up