Získaj VIP zľavy počas Black Friday víkendu

Získaj VIP zľavy počas Black Friday víkendu


VIP zľavy zapíname o

 
dní
 
hodín
 
minút
 
sekúnd

VIP zľavy sa ti automaticky aktivujú 24. 11. 2023 o 6:00 ráno.


Blíži sa známy deň plný výhodných nákupov. U nás však môžeš nakupovať výhodne po celý rok, nie len na Black Friday. Ale neboj sa, aj my sme pre teba pripravili špeciálnu ponuku v podobe najvyšších vernostných zliav.Ako získam VIP zľavy?

Ako získam VIP zľavy?

V prvom kroku si založ MTHIKER účet. Počas Black Friday ti zapneme zľavy z najvyššej VIP kategórie vernostného programu. Uplatniť ich môžeš na ľubovoľný počet produktov, ako keby si u nás nakupoval už roky. Pozor, ak si konto založíš až v košíku, zľava na prvú objednávku sa ti nezaráta. Ak máš účet Standard alebo Premium, stávaš sa tiež VIP. Ak máš VIP účet už dnes, čítaj nižšie.
Aké sú výhody VIP kategórie?

Aké sú výhody VIP kategórie?

-10 % na bicykle,

-5 % až -15 % na komponenty, doplnky,

-25 % na servis.


Stojí vernostný program za založenie konta?

Áno! Naši zákazníci ušetrili vďaka Premium a VIP zľavám už vyše 2 800 000€. Nečakaj, do osudného dňa. Založ si konto už teraz a pridaj si produkty, ktoré sa ti páčia do Wishlistu. Po spustení akcie nemusíš strácať čas ich hľadaním. Navyše, získaš väčšiu istotu, že produkt bude skladom. Tak čo, ideš do toho?

Čo ak už som VIP zákazník?

Čo ak už som VIP zákazník?

Ak si už dosiahol VIP úroveň, v prvom rade ti chceme poďakovať. Si pre nás výnimočný a za odmenu tvoje zľavy ešte zvýšime. Pridaj si obľúbené produkty do svojho Wishlistu vopred a po zvýšení zliav ich môžeš rovno objednať.
Aké sú výhody VIP special kategórie?

Aké sú výhody VIP special kategórie?

-15 % na bicykle

-5 % až -20 % na komponenty, doplnky

-25 % na servis


Ako dlho bude trvať moje povýšenie?

Z výhod svojej VIP úrovne sa môžeš tešiť medzi dňami 24.11. - 27.11.2023, od Black Friday do Cyber Monday. Všetky tvoje nákupy sa, samozrejme, počítajú. Po skončení akcie ťa vrátime do pôvodnej vernostnej kategórie.

Nakupuj s Black Friday zľavami už teraz

Nakupuj s Black Friday zľavami už teraz

Nechceš čakať? Už dnes môžeš nakupovať za ceny ako na Black Friday. Vyber si z pestrej ponuky produktov označených štítkom Black Friday a ušetri vďaka skvelým zľavám.
keyboard_arrow_up