Funkčné oblečenie CRAFT

Funkčné oblečenie CRAFT


Selektor funkčného oblečenia na každý šport do každého obdobia. Vyber si presne také, aké potrebuješ.

Oblečenie pre intenzívny pohyb

Oblečenie pre intenzívny pohyb

Funkčné oblečenie pre serióznych športovcov do chladných alebo teplých mesiacov. Spoľahlivo odvádza množstvo potu, no zároveň zachováva tepelný komfort.

ACTIVE EXTREME X

Partner na najťažšie tréningy a preteky v chladných podmienkach. Odvádza pot pri zachovaní tepelného komfortu.

ACTIVE INTENSITY

Trojsezónna spodná bielizeň pre tých, ktorí sa neboja zapotiť za akéhokoľvek počasia. Využiješ ju najmä od jesene do jari.

PRO DRY NANOWEIGHT

Bielizeň na najintenzívnejšie aktivity s extrémne nízkou gramážou (80 g/m2), bleskovým odvodom potu a výnimočnou priedušnosťou.

ADV COOL INTENSITY

Tričko je skvelou voľbou na všetky športové aktivity s vyššou intenzitou. Oceníš veľmi rýchly odvod potu a chladivý pocit vonku aj pri halových aktivitách.

COOL MESH SUPERLIGHT

Funkčná spodná bielizeň aj v najväčších horúčavách. Dokáže účinne odvádzať pot od tela aj pri extrémnej záťaži pri teplotách nad 30 °C.

CORE DRY ACTIVE COMFORT

Celoročný rad spodnej bielizne, ktorý najviac využiješ od jesene do jari, ale svoje využitie nájde aj v chladnejších letných dňoch.

CORE DRY

Rad Core Dry bol vytvorený tak, aby si sa nemusel vzdávať pohodlia funkčnej bielizne v akejkoľvek situácii - každodennej bielizne.
Oblečenie do chladného počasia

Oblečenie do chladného počasia

Najteplejší rad funkčného oblečenia, ktorý sa postará, aby si bol počas športovej aktivity v teple aj v najmrazivejších dňoch.

ADV WARM INTENSITY

Najteplejší rad spodnej bielizne, ktorý ťa prekvapí kombináciou tepelného komfortu, moderného dizajnu a maximálnej funkčnosti.

CORE WARM

Určené na aktivity nižšej intenzity v chladných až veľmi chladných podmienkach. Rad Core Warm je ideálnou voľbou pre aktivity ako je zjazdové lyžovanie alebo turistika.
Oblečenie z ovčej vlny Merino

Oblečenie z ovčej vlny Merino

Ideálne na vonkajšie aktivity v chladnom až mrazivom počasí. Prírodná merino vlna v kombinácii so syntetickým vláknom zaručí, že budeš v teple počas celého dňa.

PRO WOOL EXTREME X

CRAFT PRO Wool Extreme X kombinuje výhody prírodnej merino vlny s umelými vláknami. Exkluzívny materiál zabezpečuje účinný odvod potu a maximálny tepelný komfort aj počas športových aktivít v mrazivých podmienkach.

ADV WOOL MERINO

Vynikajúca voľba na dlhšie športové aktivity počas chladnejších dní. Oblečenie kombinuje vlnu merino, ktorá zaisťuje dlhotrvajúci tepelný komfort, a umelé vlákno, ktoré zase dokonale odvádza pot od tela.

CORE WOOL MERINO

Ideálne na vonkajšie aktivity v chladnom až mrazivom počasí. Poskytuje tepelný komfort počas celého dňa vďaka kombinácii výhod prírodných materiálov, ako je merino vlna, s umelými vláknami.
keyboard_arrow_up