MTHIKER MÁ PRE TEBA MNOŽSTVO NOVINIEK


Nezaháľame a MTHIKER ponuku sme obohatili o nové atraktívne značky. Rovnako pribudlo množstvo outdoorového vybavenia a oblečenia. Vyber si z najnovších prírastkov a vychytávok na beh, turistiku a iné športy. Šup, šup, pozri, čo ťa osloví, sezóna je v plnom prúde.

Pre vytrvalých bežcov

Pre vytrvalých bežcov

Beh po lesoch je to, čím žiješ? Máme pre teba horúcu novinku NNormal od legendárneho Killiana Jorneta. Môžeš sa spoľahnúť, že výrobky tejto značky hravo obstoja intenzívne tréningy a náročné aktivity.

Vyberáš prvé tenisky na trailový beh? Inov-8 je skvelá voľba. Vyber si špecializovanú obuv na beh do lesa, po lúke, ultrabeh, crossový tréning alebo iné outdoorové aktivity.


Pre nespútaných dobrodruhov

Pre nespútaných dobrodruhov

Aj v lete sú večery v horách chladné. Potrebuješ tenučkú páperku či spacák ľahký ako pierko? Predstavujeme ti Patizon od našich susedov z Čiech za super ceny.

Fjällräven je známa štýlová, no zároveň trvácna outdoor móda s udržateľným prístupom. V každom produkte cítiť poctivú švédsku kvalitu.

Absolútna špička v spodných vrstvách je Icebreaker. Značku si obľúbiš pre jej oblečenie z prírodnej merino vlny, ktorá poskytuje maximálny komfort a výkon pri športe aj v bežnom živote.

Štýlovo v horách, bez kompromisov v kvalite? Ortovox je voľba č. 1 mnohých dobrodruhov. Je známy používaním merino vlny, ktorá je vysoko priedušná, prirodzene antimikrobiálna a odvádza vlhkosť. Uži si dokonalú ochranu pred nepriazňou počasia s premyslenými detailmi a skvelým nadštandardným pohodlím.

Blue Ice je známy prvotriednym vybavením pre vrcholové horolezectvo a lezenie. Dôraz kladie na ľahký dizajn bez kompromisov v oblasti kvality a bezpečnosti.

Viking je dôkaz, že oblečenie na dlhé roky môže byť prijateľné aj pre rodinný rozpočet. Objav pestrú ponuku turistického a športového vybavenia v najlepšom pomere kvalita/cena.

predošlý ďalší

Šikovné doplnky, ktoré oceníš

Šikovné doplnky, ktoré oceníš

keyboard_arrow_up