Vyber ten najlepší
outdoor darček pre blízkych

vďaka našim tipom

Máš kamoša alebo kamošku, brata, sestru, známého či známu, ktorí milujú pohyb v prírode a Ty nevieš, čo im darovať? Naše tipy na darčeky Ti možno pomôžu.

Darčeky na skialp

Vyliezť na kopec a spustiť sa dolu prašanom v žľabe – môže byť niečo lepšie? No treba mať na mysli, že v takýchto podmienkach to bez správnej výbavy nepôjde. A nie je to len o tej lavínovej – potešiť dokáže aj drobnosť či pekný kúsok oblečenia.

Darčeky na beh

Beh je na prvý pohľad jednoduchou disciplínou. No i tak ho/ju dokážeš potešiť peknými trailovými teniskami či funkčným oblečením. A palice či praktický batoh? Tie sa predsa zídu pri každom dobrodružstve.

Darčeky na turistiku

Zdolávať vrcholy – to chce nielen kondičku, ale aj množstvo oblečenia, zimnej výbavy a v neposlednom rade kvalitnú obuv. Navyše, aj v prírode sa často nezaobídeme bez rôznej elektroniky. Čím niekoho najbližšie prekvapíš?

Darčeky na lezenie

Ak ti niekto povie, že mu chýba friend, výborné – práve ty mu ho môžeš darovať! A okrem toho aj rôzne karabíny, laná, expresky či magnézium… Koniec koncov, lezeckej výbavy nikdy nie je dosť.

Darčekový poukaz je výborná voľba pre každého

Nevieš čo poteší blízkych najviac? Vyrieš to darčekovým poukazom.
Môžeš si vybrať z rôznych hodnôt od 10 do 300 €.

Hľadáš darček
pre nadšenca cyklistiky?

keyboard_arrow_up