Dámska mikina Löffler

Cena:

V prípade záujmu odber možný osobne v Bratislave (Nivy), Šamoríne alebo poštou. Poštovné je 4€. Platba je možná v hotovosti alebo vopred na účet. Ak by ste mali záujem o dobierku tá je za poplatok 1 €.

Inzerát je aktuálny do zmazania. Pozrite aj ďalšie moje inzeráty.

Pohlavie: Dámske
Farba: fialová
Veľkosť: XS

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky

Formulár sa odosiela
list Spolu inzerátov: 20
check_circle Aktívne inzeráty: 4
visibility Zobrazenia inzerátov: 7 929

Dámska mikina Direct Alpine Sakura veľ. S

Mikina má priliehavý strih, ale nikde netlačí a v pohybe vás neobmedzí. Je vhodná ako druhá vrstva alebo vrchná slabšia izolácia v prechodnom období pri všetkých outdoorových a športových aktivitách. V prípade záujmu odber možný osobne v Bratislave (Nivy), Šamoríne alebo poštou. Poštovné je 4€. Platba je možná v hotovosti alebo vopred na účet. Ak by ste mali záujem o dobierku tá je za poplatok 1 €. Inzerát je aktuálny do zmazania. Pozrite aj ďalšie moje inzeráty.
25 

Dámska bunda Kari Traa Hydle Parka veľ. S béžová

Ponúkam novú niekoľko krát oblečenú dámsku parku. Je veľkosti S ale má väčší strih, tj. skôr sadne veľkosti M. V prípade záujmu odber možný osobne v Bratislave (Nivy), Šamoríne alebo poštou. Poštovné je 4€. Platba je možná v hotovosti alebo vopred na účet. Ak by ste mali záujem o dobierku tá je za poplatok 1 €. Inzerát je aktuálny do zmazania. Pozrite aj ďalšie moje inzeráty.
30 
keyboard_arrow_up