Lezečky

Lezecká obuv
favorite Obľúbené inzeráty (0)

MTBIKER BAZÁR

Predaj alebo doplň
svoju cyklistickú výbavu

Zobraziť viac
Reklama MTHIKER shopu

Black Diamond MOMENTUM LACE lezečky, black/anthracite

Black Diamond MOMENTUM LACE obuv Model Momentum, navrhnutý pre celodenné pohodlie na stredne náročných lezeckých cestách, bouldroch alebo tréningoch v posilňovni, má mäkkú pružnú medzipodrážku, vďaka čomu je to perfektná vstupná lezecká obuv. Výsledkom je obuv základnej úrovne, ktorá vyniká výkonom. Vďaka vrchnej tkanine, ktorá pozostáva výlučne z našej technológie Engineered Knit Technology, poskytuje Momentum Lace pružnosť tam, kde ju potrebujete, podporu tam, kde je to dôležité, a výnimočnú priedušnosť. Na prednú časť topánky sme tiež pridali podšívku z mikrovlákna, aby sa minimalizovalo natiahnutie a maximalizovalo pohodlie. Odolná guma Momentum je jedinečná v tom, že je tvarovaná jedného listu gumy.
Nový produkt so zárukou
Cena: 59 € 90 € -6%

Lezecké topánky vel. 39

Ahojte, boty na lezenie. Najlepšie na lezecké steny. Číslovanie je ako na foto ale je to skôr veľkosť 38. Boli len odskúšané na minútu. Pôvodná cena 80Eur
50 

Lezečky - La Sportiva Women's Finale 36,5

Predám takmer nové lezečky La Sportiva Women's Finale, veľkosť 36,5. Bežne nosím tieto lezky vo veľkosti 37 (nohu mám 38), myslela som že to bude ok, ale sú mi príliš malé. Dala som v nich asi 3 lezecké pokusy na umelej stene, takže sú ako nové. PC 75 eur.
40 
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up