Nové skialp lyžiarky Fisher Travers CS 42,5 - mondo 27,5cm

Cena: 270 

Predám úplne nové ani raz nepoužité skialp lyžiarky Fisher Travers CS vo veľkosti 42,5 (mondopoint 27,5 - dlzka chodidla).
Záruka 2 roky, doklad o kúpe.

Extrémne ľahké skialpové lyžiarky Fischer Travers CS s váhou 980 g poskytnú vynikajúci komfort nosenia.
Rozsah ohybu umožňuje vynikajúcu voľnosť pohybu pri skialpových túrach. Systém BOA® Fit Vám ponúkne výborné prispôsobenie lyžiarok na Vašu nohu, čo zaručí pohodlie pri náročnejších túrach a skvelý výkon pri zjazde v premenlivých podmienkach. Plne gumená podrážka zabezpečí skvelý grip aj v tých najnáročnejších alpských terénoch. Skelet je vyrobený z odolného Grilamidu, ktorý je ľahký a poskytuje dostatočný flex pri zjazde. Pracka vzadu slúži na jednoduché prepínanie medzi režimom chôdze a lyžovania. Phatt Maxx Tour pracka so šírkou 45 mm, skvelo uzavrie komín vďaka čomu budete mať ten najlepší možný prenos síl pri zjazde. Posuvná spona, ktorá slúži na otvorenie alebo uzavretie 45 mm pracky, sa dá uzamknúť aj v otvorenej polohe a na manipuláciu s ňou stačí jeden pohyb. No-Torsion Base je karbón/aramidová doska použitá v podrážke, ktorá zaisťuje maximálnu torznú tuhosť a priamy prenos sily na lyžu. Vnútorná papuča Lace Liners má čipkovanú podšívku, ktorá poskytuje lepšiu a kompaktnejšiu oporu v skelete. Zadný spojler na suchý zips na vnútornej papuči sa dá nastaviť ako vyšší spojler pre väčšiu podporu a agresívnejší postoj v zjazde, nižší spojler pre spodnú oporu lýtka alebo ho môžete odstrániť pre menšie naklonenie pri zjazde dopredu.

extrémne ľahké
vhodné na náročné výstupy
maximálne efektívny prenos síl ako pri výstupe tak aj pri zjazde
vysoký komfort nosenia
Boa Fit pre maximálne prispôsobenie
Phatt Maxx Tour pracka so šírkou 45 mm
gumená podrážka pre maximálny grip
vnútorná papuča Lace Liners
skelet a komín z Grilamidu
No-Torsion Base pre maximálnu tuhosť a priamy prenos sily na lyže
šírka skeletu: 100 mm (26,5)
hmotnosť: 980 g
materiál: grilamid

https://8a.sk/skialpinisticke-topanky-fischer-travers-cs-grey-black?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwiYOxBhC5ARIsAIvdH50EbvQynQr4ridpGX1vmc96qjQVW-HxcmX7r_45nElobHGQLqSn1XEaAhZkEALw_wcB

Farba: sivá
Druh športu: skialpinizmus

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky

Formulár sa odosiela
list Spolu inzerátov: 163
check_circle Aktívne inzeráty: 3
visibility Zobrazenia inzerátov: 73 723
keyboard_arrow_up