Športové hodinky

Športové hodinky a športtestry
favorite Obľúbené inzeráty (0)

MTBIKER BAZÁR

Predaj alebo doplň
svoju cyklistickú výbavu

Zobraziť viac
Reklama MTHIKER shopu

Garmin fenix 7X Pro Sapphire Solar hodinky, Titanium, Fog Gray/Ember Orange Band

Garmin fenix 7X Pro Sapphire Solar hodinky NAJLEPŠÍ Z NAJLEPŠÍCH fenix® 7X Pro – Sapphire Solar sú prémiové multišportové GPS hodinky pripravené podávať výkon po celý deň. Vydržia vám až 37 dní v prevádzke vďaka solárnemu dobíjaciemu sklíčku Power Sapphire™. Pokročilé tréningové funkcie, nepretržité sledovanie zdravia a integrované svietidlo LED vám pomôžu prekonávať vlastné limity. DLHÁ VÝDRŽ BATÉRIE VĎAKA SOLÁRNEMU DOBÍJANIU Až 37 dní prevádzky v režime smart hodiniek so solárnym dobíjaním 3 hodiny denne na priamom slnečnom svetle (50 000 luxov). A až 122 hodín v režime GPS so solárnym dobíjaním (za predpokladu 50 000 luxov po celý čas osvetlenia). LED SVIETIDLO Pri slabom osvetlení vás podrží vstavané svietidlo s niekoľkými LED diódami, premenlivou intenzitou a zábleskovým svetlom, ktoré sa zladí s vašim tempom. LED svietidlo je praktickým a bezpečnostným prvkom hodiniek. SKÓRE BEHU DO KOPCA (HILL SCORE) Funkcia meria schopnosti behu do kopca a vyhodnocuje priebežný pokrok na základe hodnoty VO2 Max a histórie tréningov. Meria silu pri behu do prudkých stúpaní a vytrvalosť pri dlhých stúpaniach a ukazuje výsledné skóre na základe výkonu v priebehu času. SKÓRE VYTRVALOSTI (ENDURANCE SCORE) Funkcia meria schopnosť vydržať dlhodobú záťaž a kombinuje tréningové dáta zo všetkých športových aktivít. Ľahšie potom pochopíte, ako tréningy ovplyvňujú vašu celkovú vytrvalosť. Toto dynamické meranie využíva hodnotu VO2 Max, krátkodobé/dlhodobé tréningové záťaže a ďalšie faktory, aby ukázalo, ako sa vám zlepšuje kondícia. PORADCA PRE JET LAG Minimalizujte účinky pásmovej choroby pomocou pokynov týkajúcich sa vystavenia svetlu, spánku a cvičenia. MERANIE BEŽECKÉHO VÝKONU Sledujte, aký výkon na trase vydávate. Lepšie si rozvrhnete úsilie a presnejšie vyladíte tréning. MERANIE PULZU ZO ZÁPÄSTIA Hodinky nepretržite zhromažďujú údaje o vašej srdcovej frekvencii, aby pomohli určiť, aké úsilie vynakladáte na svoje aktivity. Získate tak lepší prehľad o svojom celkovom zdraví, regenerácii a tréningovom výkone vďaka meraniu variability pulzu (HRV) počas spánku. Ide o nový optický pulzomer 5. generácie s podporou pokročilých meraní ako napr. snímanie pulzu pri plávaní, ktorý je doplnený o PULSE OX snímač pre meranie okysličenosti krvi, aby ste zistili, ako sa prispôsobujete nadmorskej výške. SLEDOVANIE MNOŽSTVA AKTIVÍT +30 nových profilov aktivít vrátane tímových športov, profilov napr. pre hokej, futbal, basketbal a pod.. Ďalšie nové dostupné profily pokrývajú športy ako lukostreľba, bojové športy, motocross, ale napríklad aj raketové športy ako stolný tenis, badminton a iné.
Nový produkt so zárukou
Cena: 949 € 1 049 €

Suunto 9

Výdrž baterie je cca týždeň bez stáleho pripojenia na telefón a 5 tréningov do týždňa.
195 

Suunto 9 Peak Pro

Ponúkam na predaj nové Suunto 9 Peak Pro v záruke (zakúpené 18.2.2024). Faktúra/záručný list k dispozícii.
250 

Suunto 9 Baro Gold Leather

Predám športové hodinky SUUNTO 9 BARO Gold Leather edition. Hodinky sú vo veľmi dobrom stave, všetko funkčné. K hodinkám je okrem silikónového remienka aj kožený remienok.
159 

Suunto 9 Baro black

Predám smart hodinky Suunto 9 Baro v čiernej farbe používané dva dni, kúpené boli 13.11. K hodinkám pridám faktúru ktorá slúži ako záručný list. Hodinky sú bez oderkov a iných nečistôt. Sú nové 2 roky v záruke.
170 
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up