Kempingový riad

Kempingový riad
favorite Obľúbené inzeráty (0)

MTBIKER BAZÁR

Predaj alebo doplň
svoju cyklistickú výbavu

Zobraziť viac
Reklama MTHIKER shopu

Hydro Flask Insulated Food Jar dóza na jedlo, 591 ml, baltic

Izolácia TempShield™ udržuje studené jedlá studené a horúce teplé Nepriepustná Veko s mäkkou rukoväťou sa ľahko otvára Dizajn Wide Mouth je vhodný na jedenie na cestách Odolná konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele 18/8 Pro-Grade Bez BPA a bez ftalátov Doživotná záruka
Nový produkt so zárukou
Cena: 36,90 € 44,99 € -18%

Kempingová miska 400ml - nová

Predám novú, nepoužitú kempingovú misku CampGo Cookware, priemer 11 cm, výška 5 cm, objem úplne po vrch 400 ml, hmotnosť 82 g, anodizovaný hliník, sklopné, tepelne izolované rukoväte. Inzerát je platný do zmazania. Kontaktovať prosím mailom alebo smskou, v pracovných dòoch volať až po 17.hodine. Odpisujem na všetky maily, prosím, kontrolujte si aj SPAM / nevyžiadanú poštu. Ak na mail neodpoviem do 24 hodín, prosím napíšte mi ešte raz a skontrolujte si, či je vaša mailová adresa napísaná správne. Ďakujem.

Kempingový hrniec 1150ml nový

Predám nový, nepoužitý kempingový hrniec CampGo Cookware, priemer 13 cm, výška 10 cm, objem úplne po vrch 1150 ml, hmotnosť 147 g, anodizovaný hliník, sklopné, tepelne izolované rukoväte. Inzerát je platný do zmazania. Kontaktovať prosím mailom alebo smskou, v pracovných dòoch volať až po 17.hodine. Odpisujem na všetky maily, prosím, kontrolujte si aj SPAM / nevyžiadanú poštu. Ak na mail neodpoviem do 24 hodín, prosím napíšte mi ešte raz a skontrolujte si, či je vaša mailová adresa napísaná správne. Ďakujem.
12 
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up