randy napísal:
ivan No nevsimol som si, ze to nie je tvoj beh - asi som len podrazdeny ked vidim tvoje prispevky (ale to je asi vacsina...).

Takto, keby si to aspon rozpisal nejak a nehodil to sem len ako reklamu stylom "sledujte ho, velebte jeho a jeho trenera" :)))

Tri temu sice sledujem, ale povacsine som tamtie jeho zaznamy jeho videl len na telefone a nechcelo sa mi pisat. Ale ano - mal by si zalozit svoju temu a tam si to davat. Keby do tem zacali vsetci davat svoje zaznamy, tak nas tu porazi ;P


Znova opakujem, že som urobil iba to isté ako napr. Lakko. Prestaň trepať nezmysly o nejakych témach a zobjektívni sa.
15.09.2020 - 21:47:11
00
Mayky napísal:
garmin connect ukazuje to iste tempo na tejto vzdialenosti?


Najlepší Garmin nameral to, čo udáva organizátor v propozíciách.

Randy: Ale velebiť môžeš, je čo. Dnešný dosiahnutý čas je lepší ako slovenský rekord v behu na 5 000 m v kat. M55 /Karol Petocz, Bratislava/
Na 5. kilometri bol dnes medzičas 17:55 min., na okruhu s prevýšením 13 metrov x 4, štyrmi 90 stupňovými zmenami smeru v každom okruhu x 4 a štyroma takmer zastaveniami na obrátke v každom okruhu.

Prílohy:

Večerný beh Prešovom - 60. ročník.PNG
Večerný beh Prešovom - 60. ročník.PNG 25.73 KiB thumb_up0thumb_down

slovenské rekordy.PNG
slovenské rekordy.PNG 218.7 KiB thumb_up0thumb_down

15.09.2020 - 21:57:23
00
Hack3r napísal:
tempo paradne, len tie tepy su na jeho vek dost vysoke


U trénovaných pulzy s pribúdajúcim vekom moc neklesajú.
15.09.2020 - 22:40:00
00
Karola poznam :)
16.09.2020 - 08:54:31
00
Svetovy sampionat v Polsku v polmaratone nazivo:

17.10.2020 - 11:15:09
01
petrik Sorry za to rypnutie :) Ako osobne mi je to jedno, dokym tam nebeham. Vacsina bezcov vytrvalcov berie drahu ako nutne zlo a obmedzuje pobyt na nej len na intervalovy trening. A je to dost deprimujuce, ked tam mas ist behat intervaly a klusu tam v 1. a 2. drahe kadejaki ludia "z ulice" so sluchadlami, pripadne tam mamicky kocikuju :)
Nik ta z drahy nevyhana, len to treba byt ohladuplny voci ostatnym a dbat na pravidla drahy - klus vo vonkajsej drahe (ked je to ako rozklus a vyklus, tak sa casto ide opacne), ziadne sluchadla, prioritu maju rychlejsi :) Netvrdim, ze tam zavadzias, len ked vidim niekoho beh v tempe 6:00 na drahe, tak mi to neda.
18.11.2020 - 00:36:31
00
V sobotu by sa mal Kilian Jornet pokusit prekonat svetovy rekord v nabehanych km za 24h /na okruhu/ https://www.salomon.com/en-adm/kj-phantasm24?cmpid=os_phantasm24
Doteraz bol rekord 303.506 km co je tempo cca 4:45/km
19.11.2020 - 11:45:18
00
randy nedá mi nereagovať, "prioritu majú rýchlejší", nuž aj a si zase myslím, že jedno kde, či v lese či na hrádzi či na dráhe (aspoň tej verejne dostupnej) má prednosť ten menej skúsený. Nebude hádam uskakovať iným bežcom. Ďalšia vec, skade má ten plaziaci sa bežec z ulice poznať tie tvoje pravidlá dráhy? Však ten trénovaný jedinec, ktorý sa nechce potýkať z plazcom z ulice nak ide behať na uzavretý športový areál nejakého športového klubu a nie na školské ihrisko. Jo ale pravidlo "žiadne slúchadlá" by som rozšíril všade a vždy
19.11.2020 - 12:04:52
00
Hack3r Hmm.. pozeram, kolko nabehal Lubo Hrmo z BB - jeho rekord je 270 km, co nie je az tak daleko :D

lapaloma Moje pravidla? Vidiet ze si nikdy na ziadnej drahe nebehal, alebo aspon si nikdy nestretol klusajucich ludi a mamicky s kocikom v prvej drahe. Ked mas podla treningu tam vypustit dusu, tak je kluckovanie medzi ludmi to najposlednejsie co chces robit + lahsie sa pocita vzdialenost prvej drahy. Ak chce niekto klusat na drahe, nie je problem, len treba to robit vo vonkajsej drahe - aspon tam nabeha viac :) Vacsina atletickych ovalov je mimo vyucby volne pristupna, kluby svoje drahy nemaju, ale platia za prenajom.
Napr ked som chodil na Nevadzovu, tak bezne makaci behali v 1-2, ja som si behal svoje intervaly v tretej a vyklusaval v poslednej v protismere (vacsinou rozklus a vyklus byva v smere hodinovych ruciciek :P) a pohodicka. Ziadne kolizie :) Inac myslim, ze na GTN aj raz bola tema ohladom pravidiel na atletickej drahe.
19.11.2020 - 14:25:06
01
ja chodím do lesa, ale tak vídam ľudí behať na dráhe keď idem po deti do školy/škôlky a pravda je to, že ísť tam seriózne trénovať pre makača by bolo ako za trest ... inak coros má track run kde si nastavíš v ktorej dráhe bežíš a on správne počíta vzdialenosť
19.11.2020 - 14:37:58
00
Ano, je to za trest. Ale 1-2z do tyzdna sa to este da prezit, ostatne behanie jedine von. A potom este ked tam nabehlo stado neatletov (futbalisti ci co) - ti klusali cez celu drahu a trener to mal v p... A potom behaj.
Len to nemozes menit kazdu chvilu drahu podla podmienok :/ Po novom aj Garmin ma nejaku featuru, ktora automaticky rozpozna drahu a potom to uz lepsie pocita, ale stale istota na drahe je pouzivat hodinky len ako stopky a vzdy pred/po intervale stlacit lap - vtedy je to najpresnejsie.
19.11.2020 - 14:49:12
00
Vychodňarom še dobre beha na drahe. Medzi ZVL a Janovíkom. Dakedy až vynikajúco. :D

Prílohy:

bežalo sa dobre aj vynikajúco.jpg
bežalo sa dobre aj vynikajúco.jpg 184.35 KiB thumb_up0thumb_down

19.11.2020 - 16:12:04
00
ivan To ako dava, ak sa mu na ovale motaju ludia s tempom 6:00? :)
19.11.2020 - 19:00:09
00
Na východe sa ceste hovorí ,,draha,,. :D Na bežeckej ,,dráhe,, - atletickom ovále, ... je takéto niečo behat nemysliteľné. Odmeral a vyznačil som na málo frekventovanej rovinatej ceste 18 kilometrov po jednom kilometri /tam a späť to je 36 km/, prvé dva kilometre po sto metroch pre kratšie intervaly.
19.11.2020 - 19:18:36
00
Jaj pockat... teraz pozeram tie vzdialenosti :D To ano... na drahe by ho piclo, teda ak nie je Lubo Hrmo (24hodinovku behal na 400ke) :))
19.11.2020 - 20:08:18
00
keyboard_arrow_up