klikol som na presunutu temu a teraz sa neviem dostat naspat
20.01.2024 - 20:26:21
00
Napr. takto: https://www.mtbiker.sk/forum
20.01.2024 - 20:32:06
00
Ahoj, marecej, akym sposobom pouzivas forum? Ty ho prechadzas cez hlavnu straku fora na URL /forum? Alebo chodis cez tzv. breadcrumbs, a klikas na nadradene kategorie v zozname "Obsah fóra » Ostatné » O hocičom » jak sa dostanem z tejto casti fora?"?
20.01.2024 - 20:34:58
00
Ked vojdem do tejto temy a nasledne kliknem na "Aktivne", tak aj ja som uz na mthiker fore. Btw. tie presunute temy robia este aj problem vo vyhladavani tem - zobrazuju sa dvakrat a ten povodny vysledok co odkazoval na mtbiker uz nefunguje, hadze 404. Napr. Pesia turistika: https://www.mtbiker.sk/forum/48299.html
20.01.2024 - 20:39:28
00
Jezus, ano, aktivne mas na mthiker domene, ale obsah by si mal mat identicky. Mal by si vidiet aj obsah z mtbiker domeny v aktivnych temach aj ked si na mthiker domene.
Vyhladavanie som poznacil, vdaka.
20.01.2024 - 20:49:15
00
Vidim vsetko, ale ja chcem mtbiker domenu a logo prevodnika a nie mthiker a logo stromceka. :) Ako docielim, aby som sa vratil na spravnu domenu? Myslim, ze aj macke ide o toto. Asi jedine tak, ze vojdem do temy umiestnenej na mtbiker a odtial kliknem na aktivne, ze?
20.01.2024 - 20:54:21
02
Kks, toto je taky neuchopitelny problem pre mna trochu, lebo domena, to je taky detail :P Databaza je jedna, codebase je jeden, naozaj by sa malo menit len logo a URL v adresovom riadku, taka bola aspon snaha.
Ale chapem. problem je teda proste afiliacia k znacke MTBIKER, tak? A naopak nulovy vztah k tej druhej. Viem si predstavit riesenie, kde by sme to pred hardcore foristov hardcodli, aby oni specialne mali linky smerujuce na mtbiker domenu vzdy, take cosi, len to treba trochu domysliet.
Trochu sa mi na to tazkopadne reaguje, lebo cela tato zmena bola naprogramovana este zime 2021/2022. Je to tak davno, ze uz si mnoho rozhodnuti a veci, co sme vtedy riesili, ani nepamatam. Co sa stalo teraz v januari je, ze to konecne niekto zacal "presuvat" a zmeny davno pripravene sa az teraz prejavili tym padom navonok, ale nejake "doladovanie" je urcite v hre, len sme to nemali v planoch na tento Q, tak poprosim o zhovievavost. Ja zatial poprosim niekoho, kto to ma presuvat, aby sa vyhybal aktivnym temam.
20.01.2024 - 21:07:05
00
Prezijeme urcite aj v tomto stave. :) Ide len o to, ze mthiker domena / forum "kradne" temy z mtbiker fora, pricom tie temy vytvorili bajkeri a su na ne zvyknuti. Cize si teraz musia zvykat na novoty. Paradoxne, ludia z mtbiker fora (aspon cast) rozumie kontextu a urcite si zvyknu. Ale ak problematiky neznali novi navstevnici mthiker fora kliknu na "aktivne" a zobrazia sa im bajkove temy z domeny mtbiker, mozu byt podstatne zmätenejsi. Recept na riesenie mi napada momentalne len jeden - zobrazovat domenu pre forum podla toho, cez ktoru domenu / ktore forum som si vytvoril registraciu. Je nesystemove natvrdo kodit pre par ludi domenu mtbiker a neriesi to prave tych nezorientovanych novacikov.
20.01.2024 - 21:41:20
01
uz sa tu zjavilo vlavo zazracne tlacitko, som zachraneny
20.01.2024 - 23:12:53
00
tak nie som, lebo ked odoslem prispevok tak zmizlo :D
20.01.2024 - 23:13:17
00
Rachela napísal:
Ahoj, marecej, akym sposobom pouzivas forum? Ty ho prechadzas cez hlavnu straku fora na URL /forum? Alebo chodis cez tzv. breadcrumbs, a klikas na nadradene kategorie v zozname "Obsah fóra » Ostatné » O hocičom » jak sa dostanem z tejto casti fora?"?

ani jedna z tychto moznosti nevedie naspat na forum s prevodnikom
20.01.2024 - 23:14:14
00
aha to je mtHiker...past vedle pasti
20.01.2024 - 23:15:59
00
keyboard_arrow_up