alebo mu začalo trochu hrabať z 300 odberateľov a už vidí ako bude mať 300K :D
30.11.2021 - 08:05:39
02
Zihadlo, lebo nie kazdy ma na kazdy sport a na kazdy ocakavany cas aktivity iny batoztek. Radsej velky prazdny ako maly narvaty
30.11.2021 - 09:04:39
21
Tiež väčšinou nosím 35 litrový turistický. Lepšie sa mi nosia na ňom lyže ako na 20 litrovom bikovom a kľudne si dnu hodím aj prilbu aby do nej nesnežilo keď ju nemám na hlave. Špeci skialpový sa mi kupovať nechce, už takto mám nejaké 4 batohy, ktoré mi pokrývajú všetko čo potrebujem.
30.11.2021 - 09:09:19
01
zihadlo 5 napísal:
Len nechapem, naco berie hore tu skrinu, co ma na chrbáte😁


Ty to nechápeš, ale keď ho vládze nosiť asi nepotrebuje kupovať ultralight hitech batoh.

edit:ste ma predbehli
30.11.2021 - 09:10:50
01
Nestíham sa čudovať z poznámok na margo toho videa. Závisť? Neprajníctvo? Búchanie sa do hrude nabitej egom na prasknutie? Ten človek, čo to dal je zhodou okolností môj sused a jeden z mála ľudí, čo chodí pravidelne do prírody každý týždeň a dáva report z každého jedného výletu po celý rok, už veľa rokov na web/fb hoco.sk pre ostatných aby sa inšpirovali kde sa dá ísť. Nemusí to robiť a babrať sa s článkom, videom ani fotkami...Takže nejaké posmešky o výstroji jeho kamarátov alebo egu influencera nie sú namieste. Naozaj nie. AKo nieže by to jemu nebolo jedno ale normálne to mrzí mňa. To video je spred 2 rokov a keď má titulok Prvýkrát na skialpoch asi je myslené, že tá baba bola prvýkrát.
30.11.2021 - 12:31:05
08
moj názor je ze nikto tomu so spominaných susedovi nepraje ani nezavidí len tak si tu trocha rypli bez vačšieho kontextu ako keby to tu nepoznáš. a sused robí videa skor pre ludí co sním boli aby mali peknu pamiatku. Dobrý inšpiratívny kontent je strasne vela roboty pri robení videa strihaní a aj nasledej publicite. A ani to nemusí priniest nejaké peniaze.
30.11.2021 - 12:48:18
01
No práve že to má kontext.
Akože bol škaredý víkend, tak mal čas spracovať staré video a zrovna mu to vyšlo po prvom snežení, ale už neostal čas dopísať, že nieje aktuálne. Hoax ako vyšitý. A práve preto, že má 300 sledovateľov. Aj keď to nikde inde nezdieľal, tak je pravdepodobné, že to urobí niekto iný, ako sa aj stalo.
30.11.2021 - 13:09:44
02
nato aby si zarábal na youtube potrebuješ 100 000 odberatelov idealne z usa, robenie obsahu dva krát do týždna a idealne v angličtine. Musia to všetci kukat a nemat zapnutý ad block. Malokto si uvedomuje kolko driny toto obnáša. Ešte v teme ako skialp alebo cyklistika dost nerealne na Slovensku. Iné je mtbiker ktorý robí videa aby bola sledovanost stránky a tým povedomie a fungovanie shopu a bazaru. ale tiež je to vela driny aj pre nich. naviac je toho všade naozaj vela. Takže v prvom rade videa robit pre kamošov a seba:)
30.11.2021 - 13:18:53
00
teraz si ty mimo kontextu...
vži sa do kože ľudí, čo sú nažhavení na pásy, ale nevedia z oficiálnych zdrojov posúdiť podmienky, tak sledujú sociálne siete a spoliehajú sa na "influencerov" :D
30.11.2021 - 13:31:38
01
jaj tak to ja neviem že to takto chodí:)
30.11.2021 - 13:54:23
01
neboj naučíš sa, trištvrte úspechu skialpinistu tkvie v sledovaní sociálnych sietí
aspoň teda u tých čo nemajú kopec za humnom
a teraz keď cestou za snehom riskuješ pokutu v hodnote novej výbavy to platí duplom
30.11.2021 - 14:06:33
00
a to nie je ziadny speci web na skialp podmienky ako napr.nabezky ?
30.11.2021 - 14:09:56
00
Takže si to zhrňme, niekto nevie sledovať SHMU, tak sleduje príspevky na soc, sieťach a natrafí na video típka, ktorý si slobodne zdieľa videá svojich zážitkov a niekto si z toho vydedukuje, že to, čo práve pozerá bolo v ten deň a na základe videa sadne do auta a pôjde na Chopok riskovať pokutu ako si písal a chyba nie je na strane sledovateľa, ktorý je úplne tupý lebo nevyhodnotí objektívne svoje možnosti a počasie a realitu, prípadne sa nespýtal v komente kedy to bolo ale chyba je na strane toho chalana, ktorý je následne onálepkovaný ako nejaký nezodpovedný wannabe influencer? To sa mi sníva...
30.11.2021 - 14:16:46
00
presne tak ;)
a teraz vážne, presne tak to je, akurát s tou pokutou to nebude také vážne, ale keby sa to objavilo napr. vo FB skupine s 10K sledovateľmi, (a nie tu, v téme čo sleduje 30 ľudí), tak by tam zopár šľapať prišlo, aj keby za pol hodinu dal niekto do komentu, že je to blbosť
30.11.2021 - 14:25:38
00
počkať, mimo skialpu, aktuálne je zakázané chodiť medzi okresmi?
30.11.2021 - 14:35:45
00
keyboard_arrow_up