Triathlonisti by o behanie+bike+plavanie mohli vediet najviac :P

to mas pravdu, sam som triatlon robil, ale Laco behava v terene "dlhe" a bajkuje a to je zase trosku o inom... :wink:

Laco: dakujem za tipy a ochotu, asi sa ozvem :wink:
01.04.2008 - 10:09:22
00
Boze,moj manzel a beh? :D Sice snaha bola.ale.... :wink: no, nebudem mu tu kazit renome.. :lol:
01.04.2008 - 17:48:13
00
to mas pravdu, sam som triatlon robil, ale Laco behava v terene "dlhe" a bajkuje a to je zase trosku o inom... :wink:

Laco: dakujem za tipy a ochotu, asi sa ozvem :wink:


Kludne sa ozvi, rad poradim... :wink: I ostatnym samozrejme...
Myslim, ze kazdy priemerne trenovany biker by mal v pohode zvladnut napr. beh Devin - Bratislava, ci podobne dlhy beh na uzemi SR....
Je to nielen vec trenovanosti, ale i moralky... Kto nema moralku na bike v kopcoch, tak ten to ma tazsie i v behu.... :)
Kazdy biker z okolia BA urcite pozna trasu Biely kriz - Pezinska Baba... Tadialto sa kazdorocne i beha pretek pod nazvom Cross country Baba - Kamzik... Kto ma chut, a chce si preverit ako je na tom s kondickou na zaciatku sezony, ma moznost 20.4. 2008... :wink: Dlzka behu je 26 km, pre tych menej zdatnejsich, alebo co odflakli zimu, je pripravena trasa 16 km...Raca - Biely kriz - Kamzik.... :wink:
01.04.2008 - 18:14:08
00
behu je 26 km, pre tych menej zdatnejsich, alebo co odflakli zimu, je pripravena trasa 16 km...Raca - Biely kriz - Kamzik.... :wink:

heh, tak ja som zimu asi poriadne odflakla - 16 km v kopcoch - uz len pomyslenie na to ma unavuje :oops:
01.04.2008 - 18:23:01
00
Laco, dufam, ze tento rok prve miesto bude... 8)

...pre tych menej zdatnejsich, alebo co odflakli zimu, je pripravena trasa 16 km...Raca - Biely kriz - Kamzik.... :wink:

tento rok svatojursky, ale na jar 2009 ciel je jasny :P
01.04.2008 - 18:30:53
00
Laco, dufam, ze tento rok prve miesto bude... 8)

Tak to teda neviem, bol som dost vazne chory.... hrozila operacia, ledva som sa z toho vylizal...beham len 14 dni, i to dost malo na svoje pomery.... Budem rad, ak spravim Devin okolo 45 minut...:o)
A beh Baba - Kamzik... pre mna to bude skor boj o prezitie, ako sa umiestnit... proste musim zacat behat, aby som zabudol na bolest...ale nie behat zavodne..to skor az na jesen...
01.04.2008 - 19:45:06
00
Tak to teda neviem, bol som dost vazne chory.... hrozila operacia, ledva som sa z toho vylizal...beham len 14 dni, i to dost malo na svoje pomery.... Budem rad, ak spravim Devin okolo 45 minut...:o)
A beh Baba - Kamzik... pre mna to bude skor boj o prezitie, ako sa umiestnit... proste musim zacat behat, aby som zabudol na bolest...ale nie behat zavodne..to skor az na jesen...

Tak sa drz,nech este dlho behas... :)
01.04.2008 - 19:57:51
00
..budem rad, ak spravim Devin okolo 45 minut..

ja by som (pri vsetkej skromnosti) bola rada, keby som to dala pod hodinu :oops: este musim vela, vela trenovat.. tak drzim palce, nech je to pod 45 minut :wink:
01.04.2008 - 20:01:56
00
Tak sa drz,nech este dlho behas... :)

Vsak sa drzim...certa za rohy..:o) Som rad, ze zijem...teraz si viem viac vazit zivot, nie je to fraza....dost som trpel...a nezelam to nikomu...
Preto sa chcem vratit do komunity bikerov a bezcov...i ked budem ako slimak...:o(
01.04.2008 - 20:03:34
00
ja by som (pri vsetkej skromnosti) bola rada, keby som to dala pod hodinu :oops: este musim vela, vela trenovat.. tak drzim palce, nech je to pod 45 minut :wink:

Vsak trochu potrenujeme spolu, a pojdes pod hodinu...to by nemal byt problem...
Napis, kolko behas, kde v akom prostredi...za tych 10 dni sa este cosi da natrenovat....
01.04.2008 - 20:05:47
00
Vsak sa drzim...certa za rohy..:o) Som rad, ze zijem...teraz si viem viac vazit zivot, nie je to fraza....dost som trpel...a nezelam to nikomu...
Preto sa chcem vratit do komunity bikerov a bezcov...i ked budem ako slimak...:o(

Ja som tiez slimak,po 3 rokoch,na biku ale snazim sa.. :D este dobre,ze telo si pamata,ze predtym nezahalalo...lepsie sa dostava do formy... :D ale beh nieje pre mna,ja milujem skor sprint na kratke trare,napr.autobus,pri dlhych tratiach sa mi klepoce jazyk,co vrcholne neznasam... :D
01.04.2008 - 20:25:05
00
Ja som tiez slimak,po 3 rokoch,na biku ale snazim sa.. :D este dobre,ze telo si pamata,ze predtym nezahalalo...lepsie sa dostava do formy... :D ale beh nieje pre mna,ja milujem skor sprint na kratke trare,napr.autobus,pri dlhych tratiach sa mi klepoce jazyk,co vrcholne neznasam... :D

Lepsie klepotanie jazyka, ako ked Ti vypovedaju nohy v strede lesa... :lol:
Behat sa da i pomaly, nemusis stale sprintovat tie dlhe trate... :wink:
Ide skor o moralku...pomaly dalej zajdes....i ked ako slimak... :wink:
01.04.2008 - 20:30:03
00
ja behavam pomerne casto a som po plastike krizoveho vazu...ale beham v zime na beziacom pase tak 50minut..a to je taka bolest po behu stuhnute to vsetko mam ach ten strecing..ale zas byciklovat na stacionarnom je nuda....ale aj ten beh na beziacom je o nicom naj to je v lese..
09.04.2008 - 13:50:59
00
ja behavam pomerne casto a som po plastike krizoveho vazu...ale beham v zime na beziacom pase tak 50minut..a to je taka bolest po behu stuhnute to vsetko mam ach ten strecing..ale zas byciklovat na stacionarnom je nuda....ale aj ten beh na beziacom je o nicom naj to je v lese..

Beziaci pas nemam, a nechcem ani zadarmo... :) Najlepsie je, ako pises, behat v lese, ci uz v lete, alebo zime....
Samozrejme, ze treba behat uvazene, nejaky treningovy plan treba mat, a samozrejme nezabudnut na strecing, plavanie.... mne sa vsak osvedcil ako doplnok behania ...jazda na bike, najma dlhe, vytrvalostne trate...ale i kopceky v lese mam rad... :wink:
Vsetko je len o chceni, moralke... ostatne pomalicky, ale iste sa podda... i cas sa najde, ak chces naozaj nieco robit pre seba, zdravie... i ked len rekreacne...
09.04.2008 - 17:59:45
00
Beziaci pas nemam, a nechcem ani zadarmo... :) Najlepsie je, ako pises, behat v lese, ci uz v lete, alebo zime....
Samozrejme, ze treba behat uvazene, nejaky treningovy plan treba mat, a samozrejme nezabudnut na strecing, plavanie.... mne sa vsak osvedcil ako doplnok behania ...jazda na bike, najma dlhe, vytrvalostne trate...ale i kopceky v lese mam rad... :wink:
Vsetko je len o chceni, moralke... ostatne pomalicky, ale iste sa podda... i cas sa najde, ak chces naozaj nieco robit pre seba, zdravie... i ked len rekreacne...
ta ani ja nemam ja chodim kazdy den do posilovne....a doma mame stacionarny bajk..co je fest nuda...ja musim koleno teraz zatazovat aby sa nadupal sval.....no najlepsie je fakt byciklovanie na kolena..ale beh sa mi viac rata..bajkujem s mangelom po lesoch...ale na cesty moc nie...ja chcem velmi a to je problem bo furt nieco robim a to ma boli cely clovek......
09.04.2008 - 21:27:23
00
keyboard_arrow_up