nazgul: aha, tak potom to bude min. 20e .. na SK asi od 35e .. ale na druhu stranu, Strava app cez mobil a BT uz vie zase komunikovat a ukazovat aj tep.

lapaloma: magene mam asi 3ks cadence/speed snimacov a su super. Nejaky predtym iny noname z ciny bol nanic. Magene by mal byt ok.Ak neni fejk :D
Ja som prvy ANT pas mal od Ciclomaster a nic moc ... Zacala pomerne rychlo odliepat taka gumova cast, sprvu sa zdalo, ze funguje, asi aj .. ale casom sa tvaril sice, ze fungoval, ale neukazoval dobre, len v klude. Analogovy predtym vydrzal dost dlho.
11.02.2021 - 12:21:56
00
Polar H7 (aj keď ten je teda iba BT) - nezničiteľný, mám ho už 10 rokov...
11.02.2021 - 12:42:15
00
pozrel som na alza, co tam maju a beriem spat, 40e je skoro zadarmo :D .. za kus gumy a ant vysielac, co uz nevedia, co za to pytat ? /oprava nie ciclomaster, ale ciclosport :D z bike24/

inak neviem ale kedy sa uplne dokazil a kolko vydrzal uplne bez poskodenia .. ale tak tych 450h rocne , tak povedzme ze 900- 1200h .. mozno. ale odliepala sa len jedna strana, druha je stale ok, aj po vyse 2200h
11.02.2021 - 13:10:12
00
tiež mám aj iné snímače magene, dokonca aj ten tepový snímač zdá sa fuguje, tam mi odišiel pás. Ale nemám chuť kupovať niekde pás, zrejme radšej kúpim nejaký garmin alebo polar komplet. A inak, čo sa týka kadencie, ten mi odišiel pri poslednom bajku v lese ... ale to som stratil kdesi v tom blate, niežeby sa pokazil
11.02.2021 - 13:47:34
00
ja to vzdy olepim paskou, keby som to mal na gumicke, tak to stratim po piatich km, aj klasika magnet na kadecny kit, co sa donedavna pouzival/pouziva je na stahovacku, ale musim vymysliet aj tu
a ten pas ti odisiel tiez tak, ze sa ti odlepila guma ? teda nie cela, len taky pasicek
11.02.2021 - 14:28:37
01
no práveže sa nič neodlepilo, len proste nefunguje. Môj snímač s garmin pásom sníma ale zas nepasuje 100% do konektorov na páse
11.02.2021 - 14:59:11
00
Skus pripadne na chvilu dat baterku opacne polaritu, niektore senzory to potrebuju na reset /uz sa mi raz stalo s CS speed senzorom,nefungoval po vymene, az po takomto, priamo v navode to maju/ Ak si teda neskusal :$
11.02.2021 - 15:08:54
00
lto V navode je napisane, ze mas skratnut kontakty (tym sa vybiju kondenzatory a tak prebehne reset), co sa robi napr otocenim baterie. Urcite tam nie je napisane, ze pripojit prepolovanu bateriu :)
11.02.2021 - 15:19:40
01
jaj no dobre, zle som to napisal .. proste na 3 sec treba baterku otocit a potom dat normalne /maju to tam aj nakreslen/ .. ako pozeram, tak pri novom HAC uz pisu dokonca 10sec , asi maju velke kondiky :D ..
ale nenapadlo ma, ze kvoli skratovaniu /dik za info/ , to to im nejako dlho vydrzia, hmm, domnieval som sa, ze pri otoceni si spravia sami reset .. nabuduce ked to nepojde, skusim len zoskratovat, ci pomoze, lebo zatial sa mi stalo asi len raz, ze po vymene baterky to neslo
11.02.2021 - 15:30:21
00
skúsim to
11.02.2021 - 15:35:54
00
Priatelka mala snimac na ruke , prvych 5 min nefungoval , potom sa chytil a ''konzistentne'' hej ukazoval nejake tepy. Vravim hej ze je to kravina aby pri jej pomalosti hentak tepala. Predtym na biku pouzivala moj garmin a islo ma drbnut ked mi hovorila ako sa snazi a na monitore 120 tepou. Dal som hej teda na beh forerunera s pasom . A visledok ?? stare hodinky 5 min nic potom sa ustalili zo zaverecnim priemerom 167. Garmin ukazal famoznych 145 priemer.
11.02.2021 - 17:27:55
00
Nazgul napísal:
Polar H7 (aj keď ten je teda iba BT) - nezničiteľný, mám ho už 10 rokov...

mne sa posral po 3 rokoch , aj ked som vynenil nosný pas, ešte chvilu šiel a potom umrel :D
H10na tiež necele 2 roky, ale to bola moja chyba dostala sa mi okolo krytu baterky vhlkosť..
tak som kupil nový, meranie ale velmi presne. či už doma pripijený k tacx trenažeru, alebo na hodinkach..
11.02.2021 - 18:30:35
00
Vrabc0, prosim ta. Preco coros apex nie je multisport ale len bezecke a aj to robia zle. Tiez ich mam, ale ja som nenarocny user. Mne staci vydrz, slusna presnost a rychlost gps. Ale aj tak ma zaujima co vyuzivaju pokrocilejsi sportovci
11.02.2021 - 18:43:06
00
Nie som pokrocili sportovec, len robim viac sportov a aj po precitani manualu vopred som myslel ze su to multisport hodinky. Aspon tak to vsade prezentuju, i na svojej stranke. v skutocnosti su to ale bezecke hodinky, vsetko je tomu podriadene.
- hr zony si vies zadat len globalne, nevies zadat ine zony pre iny sport. Ked si zony zmenis tak sa ti prepocitaju minimalne nedavne aktivity
- vsetky pokrocile vzorce co maju, na vypocet vo2max a jeho pouzitie dalej, maju len pri bezeckych aktivitach. Cize nejaky training efect, fitness index data a podobne z bajku nezistis, rovnako ani vo2max a pravdepodobne to nemeria dobre ani staminu a fitness level
- ultra max funguje len pri bezeckych aktivitach kedze ai to urcuje z toho co sa u teba naucila a z krokov, ziadna aletnative pre sporty kde kroky nemas (alebo mas len ich nevie zistit - skialp napr)
- donedavna ma strasne stval i skialp kde si musel prepinat pauzu a zjazd rucne a kazda skialp aktivita mohla mat len jeden vyslap a nasledovny zjazd a este to delilo na dve aktivity - mnt climb a xc ski. Toto uz ale vo vyssich radach minuly tyzden fixli, prepina sa automaticky, vyslapov a zjazdov moze byt nekonecno a vraj su i upravene metriky. Na apex to prijde az buduci mesiac.
- 3d distance je len pri niektorych aktivitach, pri trailrunningu a mnt climbe, pri bajku chyba
- track run je fixne na 400m drahu, dlzka drahy sa neda zmenit
- su len 4 aktivity co viem na apexoch pridat do training planu
- hike a mnt climb pocita v statistikach ako beh, Cize v celkovych odbehnutych km sa ti pocitaju i tieto aktivity. Dokonca badge za prvych odbehnutych 10km som dostal za hike aktivitu
- ak si pripravis workout, napriklad bezecky a drzis sa ho, napriklad i v ramci treningoveho planu, tak po odbehnuti naplanovanej dlzky ti to automaticky vypne danu aktivitu. Vies to sice obijst ze si na koniec aktivity pridas este cast casovo neobmedzenu ale je to celkom vtipne a musis na to mysliet
- Zatial som uplne nepochopil ako funguje treningovy plan, ak aj odbehnem to co je naplanovane a je jedno ci to zapnem z planu alebo z aktivity, tak nadalej mi to v dany den ponuka a nijak to v plane neodskrtne. Mam teoriu ze je to tym ze ak nastavim pri behu hr zonu a vyjdem z nej nachvilu tak uz som vlastne plan nesplnil, toto si chcem este overit

Su tam aj dalsie veci, zatial som sa so vsetkym uplne nehral, toto je len to co mi zatial realne robilo problemy. + ta appka k tomu mi zatial nesadla ale to je skor subjektivne.
11.02.2021 - 19:22:00
01
Poprosím vás , aký snímač rýchlosti používate na behanie. Mám hodinky Fénix 5 , ale nieako mám pocit , že to tempo/rýchlosť nemeria gps presne .
11.02.2021 - 19:50:27
00
keyboard_arrow_up