no beh nie je bike, treba opatrne a hlavne dychat teraz v zime co najviac nosom-niekedy sa to treba naucit...
Les zavidim. U vas na horniakoch sveta zit ... :)
22.02.2010 - 12:50:16
00
no aj ja som zas kua ochorel ....
romanx: k tomu spiningu, vsak ty tam ideš podla pocitu, sám si pridávaš zátaž takže môžeš ísť naľahko ale môžeš aj poriadne pochrtiť :) robíš to čo ti vraví inštruktor ale zo záťažou akou chceš takže v tom problém nevidím ...
22.02.2010 - 13:08:01
00
v zime dycham vyhradne nosom a tomu zodpoveda aj vykonnost , raz som si zabehol s chlapikom co nerobi celu zimu nic ine a teda poviem vam cez nos to proste neslo, potil som sa jak hovado (asi preto ze sme davali do kopca a naspet zase do kopca a zase naspet a takto asi 12 krat ) darmo ked beham sam viem co na mna plati ,ako nahle idem s niekym uz to nie je ono aspon cez zimu urcite ....
22.02.2010 - 13:16:18
00
prave ze tym, nazvem to prikazom instruktora by som sa rad vyhol. Zo zaciatku sezony mam skor predstavu o rovnomernom (co sa tyka pulzov) zatazeni ako sa riadit radami instruktora a zaradovat sem tam nastupy, menit tempo a pod...
kurnik, vsetci sme najako nakapali, prave teraz ked sa lame pocasie.... :(
22.02.2010 - 13:20:47
00
roman. jojo je to fajn aj na bike .hlavne pokial nemas rad ruch mesta a chces mat klud :) vnoci je pocut hukot mesta ale je to dost zaujimve ze ty co byvajui v centre to uz ani nevnimaju . a ten vyhlad alpy-viden madarsko -gabcikovo 8) ale teraz sa ani neda v lese v behat je tam na cesticke vrstva snehu takze musim pockat kym to zleze a potom uz aj na bike -hradza snad ani nebude :clap: . no je pravda ze som nebol zvyknuty behat ale zas jazdil som celu zimu na biku a tam ma az palili pluca ked bola velka zima jak so dychal .pri tom behu som dychal nosom len a nebol ani neaky extra rychly :^) ale musim sa dostat do formy konecne a azcat behat tach 5km aspon :)
22.02.2010 - 13:21:54
00
malo otuzili :o :tmi:
22.02.2010 - 13:22:21
00
ani ne ze otuzili malo ale prave teraz je cas vurisuov :) ked bolo zima tak vonku rychlo kapali a teraz sa oteplilo :( a maju raj vonku :swear:
22.02.2010 - 13:30:20
00
svine jedny aj na mna sa pokusali zautocit...Podarilo sa im preplavat vodnu priekopu, ale hradby este drzia. :D
22.02.2010 - 14:27:21
00
Tak som to bola v nedeľu naštartovať. :muscle: Zúročila som dobré rady neprehnať to na prvý raz, dala som "ľahkú polhodinku", z toho regulérny beh 15 minút. Jaaaaj, to bolo dobré. :inlove: Rovnomerný rytmus, dýchanie iba nosom, aká to radosť. :bow: A postupne budem pridávať. :clap: Na moje počudovanie nohy sa chytili rýchlo, stačilo nejakých dvesto metrov.
22.02.2010 - 14:43:03
00
jj, je to dobry pocit :)
Zacinaju sa vyplavovat endorfiny a s trenovanostou to bude len lepsie-srnecky to maju aj tak v krvi. Len nic neunahlit... :y:
22.02.2010 - 14:57:21
00
romanx: uz tolko nebehaj .. lebo budes ako superman :tmi: .. musime niekedy dat plavaren .. az vyzdravies (a ja tiez) .. alebo ja Ti poziciam zbytocny tuk co mam (asi 10kg) :lol:
Btw, co krokousi .. nechovas ich vo vodnej priekope ? :o

Zani: cloveka to priam laka drtit .. a makat , ked je zrazu pekne, sucho a teplo .. ale je to tak, pomaly dalej zajdes :nod:
22.02.2010 - 21:28:31
00
Zda sa, ze hradby su dostatocne vysoke a odolaju. Nech sa valaju v tej vodnej priekope, uz aj tak vysycha... :D
S tou plavarnou Ta beriem za slovo ;)
Co mas s tym tukom stale? Ved vyzeras uuplne normalne, neblazni.
Vikend sa ide bikovat, ak bude pekne. Hradzovanie by bolo fajn....
22.02.2010 - 21:41:09
00
Tu sa nejako maká. :lol:
22.02.2010 - 21:42:12
00
musime niekedy dat plavaren .. az vyzdravies (a ja tiez) ..

S tou plavarnou Ta beriem za slovo ;)

ale-ale, tu nám vyrastajú ďalší triatlonisti - len tak ďalej, chlapci :handshake: Dudovi rastie konkurencia, mám taký pocit :devil:
23.02.2010 - 07:51:27
00
aale kde, to len take cvachtanie :) Dudo moze kludne spat.
Treba zaradit aj nieco ine ako behanie a bikovanie...Uz viaceri ma volali na plavaren, budem musiet selektovat ;)
Zajtra dufam konecne zacnem kruzit, uz sa dnes citim podstatne lepsie. Od predminulej nedele som nemal ziadnu pohybovu aktivitu a uz ma mrle zeru. K tomu taketo pocasie...
23.02.2010 - 07:59:57
00
keyboard_arrow_up