a skoncis ako ja, pri drahe :D
Obehaj Sport 2000 v Poluse (Mizuno, Asics, Nike , Adidas), Fini sport na Obchodnej (Nike, Adidas, Salomon). Potom v Shoping Palace pri Zlatych a Avion (Walter-New Balance). Je tam dost sportovych predajni.
01.03.2010 - 22:09:37
00
dobre niekedy skúsim obehať
01.03.2010 - 22:12:27
00
pocuj nejak mi nejde do hlavy veta ze obiehas bezkarov bud to oni uplne nasadili zly vosk a lepili sa k snehu alebo ty si si to ***** 20 km/h a mal by si vyhrat maraton alebo aspon beh na 10 km zasluzene . kde je teda chyba ? nevalas nahodou iba velke kroky ktore sposobuju prave to namahanie sliach resp klbov ? presne takto som zacinal , lenze ja som vtedy este nemal kondicku teraz viem ze ked sa po dlhsom case rozbehnem ale kondicia je kedze lietam na biku viem ze na druhy den nevstanem z postele lebo nohy to proste nezvladnu , cize rada znie : uber co do dlzky kroku a nebudes uz viac achilovku citit , zvys radsej kadenciu noh a uvidis ze to nie je az taka sranda ako skakat ako jelen .....
co sa obuvy tyka na asfalt ber makke podrazky , ale ja som si napr zvolil all terrain od new balance cislo ti viem dopisat ak chces kupoval som to v sport rysoch (lm) ked budes doma mozes ich ist pozriet myslim ze ti poradia lepsie ....
01.03.2010 - 22:41:15
00
Ehm odjakživa som pri behu robil dlhé kroky peši, pri behu i na skialpoch, na biku jazdil ťažšie prevody a z celého ročníku skákal najďalej, cez leto som už ale krok pri behu skrátil a prevody odlahčil (na skialpoch som o 1 cm krok predĺžil) i keď cez zimu som ešte pri behu dlhší krok nahodil, nemyslím ale že som behal rýchlo ale skôr tí bežkári bežkovali pomaly. Teraz pri behu robím kratšie kroky s vyššou "kadenciou" takže tým to až tak nebude.
Asfalt moc behať nechcem, na to tu mám korčule takže skôr niečo do mäkšieho
01.03.2010 - 23:14:40
00
no jo ale vsetky symptomy ukazuju nato ze moc dopadas na patu z coho je potom ta bolava achilovka alebo len nezvlada tvoju vahu pri behu :lol:
co sa asfaltu tyka , ja som volil all terrain cize mozem si behat kde mi srdce raci
a jedna vykonnostna otazka z jasnej hore na chopok ti to trva ako dlho ? ak menej ako 1h10min tak si dobry ....(ten cas nie je moj )
02.03.2010 - 06:57:51
00
ale chalani, nechajte ju. Je to tempo jogingu a hlavna vec ze sa odhodlala, isla sa prevetrat. :sun:
Toto je tema o vymienani si poznatkov a pocitov z behu. Behu, ako doplnkoveho sportu cyklistov.


romanx :bow:

Zatiaľ je to v poho. :$ Najprv joging, potom to bude rýchlejšie. Ale najprv chcem zladiť frekvenciu dýchania s pohybom pri behu, až potom zrýchľovať tempo. Nohy sú v pohode, 5 mesiacov intenzívneho krasokorčuliarskeho tréningu z nich spravilo "malé atletické stĺpiky", hehe. Rovná sa VLÁDZU. Len sa učím udýchať to. A hlavne neprehnať to na prvé razy, aby som práve tak rýchlo neskončila.

:nod:
02.03.2010 - 08:15:03
00
jj, spravny pristup :y:
02.03.2010 - 08:18:29
00
@jánošík: minulý rok sa mi to darilo dávať zo záhradiek aj tesne pod hodinu, teto rok mi furt fúkalo alebo sa po lade šlapalo takže žiadna sláva.
02.03.2010 - 09:32:58
00
Oznam:
Od marca pokračujú Nike bežecké tréningy v Bratislave. Už tento utorok si môžeš zatrénovať, s profesionálnymi trénermi pod vedením Ivana Gaboviča, na bratislavskej Kuchajde od 17.30. Stretneme sa na parkovisku pri čínskej reštaurácii.
02.03.2010 - 09:34:42
00
jak tak kukam von oknom od marca sa uz predsa bikuje :party:
02.03.2010 - 10:13:41
00
jj, ja uz len bike. :sun: S behanim som uz asi skoncil. Zase az v novembri ;)
02.03.2010 - 10:23:53
00
Mozno toto nie je spravne forum, ale neda mi, napisat sem jeden postreh. Vcera som bol trosku potrenovat na biku zo Zeleznej studnicky smer Biely Kriz. Kedze dni este najdlhsie nie su, uz ked som vyrazal, bola skoro tma. Hodil som reflexnu pasku, reflexnych "znaciek" mam po sebe jak vianocny stromcek, blikacka vzadu, svetlo vpredu a idem si. Tato lokalita je znacne vyhladavana aj bezcami. Kym idu po osvetlenej casti, nie je problem. Ale preco si nedokaze takmer ziadny z tych (vcera 4 z 4), ktori bezia aj dalej, kde je uplna tma, uvedomit, ze su neviditelni? Ani len reflexny zips, ani najki fajka, toboz reflexna paska, alebo blikatko. Aj ked idem po tme len 20-30 km/h, zrazka v takejto rychlosti moze byt velmi nebezpecna. To je naozaj taky problem dat si aspon tu hlupu reflexnu pasku za 1 € aby boli videni?
02.03.2010 - 11:44:40
00
myslim ze je to nezvyk , ja som tiez doposial behaval neoznaceny :-) a raz som si natiahol pasku cez ruku a v ten den som stretol zo dve policajne hliadky ( cast trasy beham po ceste ) inak exustuju vetrovky s chrumkavo zelenymi alebo oranzovymi farbami jedna babenka behava v oranzovej a ja uz zdialky vidim ze sa mam upravit :-) )


Naposledy upravil janosik dňa 02.03.2010 - 11:54:49, celkovo upravené 1 krát.

02.03.2010 - 11:50:52
00
jj, to je tam vecny problem. Presne ako pises, niekedy je naozaj problem ich za sera/tmy na biku rozpoznat. Ja ked behavam, tak po osvetleni naozaj svietim ako vianocny stromcek (tenisky, siltovka, bundy aj nohavice maju x-reflexnych pruzkov). A ked som isiel na asfalt, tak som nosil malu blikacku na suchy zips. Neviem preco niektori ignoruju vlastnu bezpecnost.
02.03.2010 - 11:54:10
00
Obuv zatiaľ len riešim, ...
Oplatí sa kupovať nejakú lacnú do 33 eur alebo radšej siahnuť po niečom do 60 eur ? .

ak si trošku "vážiš" svoje telo, zabudni na "bežeckú obuv" za 33 €
02.03.2010 - 14:30:04
01
keyboard_arrow_up