Koncim...co ine som si mohol ine mysliet ako to ze si pojdes stale svoje 🙂
10.12.2022 - 22:06:02
01
na danú vec človek môže mať rozdielny pohľad a takto to je aj dobre... každý máme nejakú predstavu a z tej nechceme pustiť. Čo sem patrí alebo nepatrí to môžeme vyjadriť ale tým by to malo hasnut. Jedna aj druha strana len to prezentuje ako si stojí za svojím a za svojou predstavou to je celé. Ja osobne o Ivanove sračky moc záujem nemám preto maximalne sa začítam a to je celé. Pripadá mi troška ako chalan ktorý spieva kukuričky bonduell ale ja ten posudok som si spravil podľa limitovaných poznatkov a keďže nemám chuť pre hlbšie poznanie nechávam malú šancu na to že sa môj posudok zmení časom. Tak odporúčam, keď vás nezaujímajú jeho posty tak ich nečítajte, pochopte že nie je nutné reagovať na všetko čo sa okolo nás deje. treba sa naučiť že každá minca ma dve strany a jedna bez druhej existovať nemôže.
😉
11.12.2022 - 04:51:41
03
Hosť napísal:
šak ty tu dávaš aj s Piny a Laco1993 off topic spamy a hejty - sa nehanbíte ? ja tu dávam bežecké klenoty

nerozumiem co si tu akoze tými off topic spamami a hejtami vy traja kamaráti dokazujete ... ved tu tie vaše spamy a hejty nikoho nezaujímajú


Bol to Lacov úplne prvý príspevok v tejto téme a ja tu tiež neprispievam. Naposledy asi 1,5 roka dozadu. Keby si tu nechodil ty, tak by sa tu dalo aj porozprávať s ľuďmi. Ale je uplne zbytočné čokoľvek napísať, proste si ideš svoje. Každého zosmiešniš, do každého sa všade navážaš...Niet lepšieho, rýchlejšieho a múdrejšieho ako si ty. Gratulujem :party:
11.12.2022 - 07:09:06
06
ivan ono - tie informacie by mozno neboli az tak strasne odveci (napokon su spojene s behanim), ale ten sposob, ktorym to tu natlacas do vsetkych a prezentujes je strasne neprijemny, nasilny, slizky. Ved sme ludia a mame mena. Preco nenapises kamos Fero, sused Brano, alebo proste len Jozo, Martin, Stefan dnes trenoval takto a zlepsil sa o minutu. Namiesto toho vsade citame "MOJ zverenec, REKORDER, VETERANSKY REKORDER, atd" ...ak by ti skutocne islo o sprostredkovanie dobrych treningov, vykonov a metod..tak nam posuvas treningy aj inych dobrych bezcov, ktori dosahuju slusne vysledky a ten doraz kladies na ten beh. Takouto formou to posobi ako nechutne chvastunstvo, ktore vsetkych odradza nie len od pisania, ale uz od citania dokola tych istych veci (rekorder, zverenec...).
11.12.2022 - 08:40:07
011
lakko napísal:
muffin mam trenera, ktory sa mi stara o treningy a vsetko okolo toho, tie zony su z Training Peaks. Nemam dovod mu neverit co robi, naviac ked je to moj brat. Vysledky jeho prace vidim na sebe, ale aj na dalsich clenoch jeho treningovej skupiny (cca 22 ludi)


V pohode, ja len že bežne sa pulz všeobecne pri vyšších vekových kategóriach(nič v zlom, tiež sa tam už začínam počítať) pohybuje o dosť nižšie. Ale chápem, že je to dosť individuálne, tabuľkové hodnoty neplatia na každého rovnako a ak si dobre trénovaný, tak to môžeš mať posunuté. Len ten rozdiel oproti tabuľke ma dosť prekvapil že to môže byť až takto výrazne iné, mne napríklad tabuľkovo vychádza Z1 do 104,a to som o niečo mladší. Neviem, aké hodnoty by som mal reálne, pre moje nekoncepčné behanie asi nemá veľký význam robiť si záťažové testy.
11.12.2022 - 12:27:51
00
srekac napísal:
ivan ono - tie informacie by mozno neboli az tak strasne odveci (napokon su spojene s behanim), ale ten sposob, ktorym to tu natlacas do vsetkych a prezentujes je strasne neprijemny, nasilny, slizky. Ved sme ludia a mame mena. Preco nenapises kamos Fero, sused Brano, alebo proste len Jozo, Martin, Stefan dnes trenoval takto a zlepsil sa o minutu. Namiesto toho vsade citame "MOJ zverenec, REKORDER, VETERANSKY REKORDER, atd" ...ak by ti skutocne islo o sprostredkovanie dobrych treningov, vykonov a metod..tak nam posuvas treningy aj inych dobrych bezcov, ktori dosahuju slusne vysledky a ten doraz kladies na ten beh. Takouto formou to posobi ako nechutne chvastunstvo, ktore vsetkych odradza nie len od pisania, ale uz od citania dokola tych istych veci (rekorder, zverenec...).


dôležitý je obsah napísaného - vzácne informácie ako dosiahnuť svoje osobné maximum /vo veku od 23 do 105 rokov - srekac nie len vo veku veteránov nad 35 rokov, masters/ v rýchlosti behu, že je preto potrebné behať v rovinatom profile, pre objektivizáciu evidencie rýchlosti behu z dlhodobého hľadiska sú vhodné rovnaké podmienky - trasy, je potrebné v tréningu zvýšiť podiel prahových a nadprahových záťaží z celkového objemu - vid. napr. Ingebrigtsen, podklady, kto potrebuje kvalitný obsah napísaného má v paži drísty co k tomu tu píšete, ved možte dávať aj beletriu o behu, zážitky, fotky, obuv akú ste si kúpili, ... ja dám raz za týždeň, dva top informácie o dosahovaní osobných limitov v rýchlosti behania ktoré niekomu možno pomôžu pri zlepšovaní sa a nebudem hejtovat niekoho ultramaratóny, že ma nezaujíma behanie v blate, po kopcoch v lesoch, ... sú to náročné objektívne veci čo píšem ale snád niečo z toho spadne na úrodnú pôdu v tomto internetom zdegenerovanom informačnom zhejtovanom pocitovom subjektívnom chaose kde každý očakáva zábavu, nové oblečenie, obuv, zábavné technické výdobitky elektroniky - bežecké wattmetre, ...
údaje o behaní ktoré tu dám raz za týždeň, dva sa netýkajú nikoho z vás ktorí ste na nich od včera zareagovali a beháte len pre radosť, len pre zdravie, endorfíny, pre nízke pulzy, ..., týkajú sa tisícov výkonnostných bežcov III., II., I. ašpirujúcich na II., I., a MT. zúčastňujúcich sa bežeckých pretekov na ceste, na dráhe /bežeckom ovále/ ktorých snahou je zlepšovať sa a ktorí zdanlivo narazili na svoj limit - dalej sa nezlepšujú a napr. informácia o tom že okrem klasického polarizovaného tréningu s intervalovými behmi od 100 m do 2 - 3 km a pomalšími behmi od Z1 do Z3 podľa pulzov je pre rozbúranie bariéry stagnovania výkonnosti potrebné do prípravy najlepšie 2 x prípadne minimálne 1 x týždenne namiesto kilometrov v Z2 a Z3 zaradiť súvislu formu behu na úrovni anaeróbneho prahu /Z4 podľa pulzov/ v trvaní až do 68 minút a pre nich sú tieto informácie prínosom


Naposledy upravil Hosť dňa 11.12.2022 - 14:47:16, celkovo upravené 1 krát.

11.12.2022 - 13:03:16
00
To by som bol fakt prekvapeny, keby toto citali stovky (nie dokonca az tisice) z tej kategorie, to snad ani nie je na Slovensku mozne:

... sa netýkajú nikoho z vás ktorí ste na nich od včera zareagovali a beháte len pre radosť, zdravie, endorfíny, pre nízke pulzy, ..., týkajú sa tisícov výkonnostných bežcov III., II., I. ašpirujúcich na II., I., a MT. zúčastňujúcich sa bežeckých pretekov na ceste, na dráhe /bežeckom ovále/ ktorých snahou je zlepšovať sa a ktorí zdanlivo narazili na svoj limit ...

Nebolo by lepsie najst specializovane bezecke auditorium?
11.12.2022 - 14:46:20
00
si náročný - stačí aj jeden, ked sa dajú čítať tisíce zbytočných drístov, hejtov - napríklad tento další tvoj, bežecké auditórium ? a téma Behanie je auditórium o čom ? ale ked chceš môžeš íst aj tam, aj tu, ... prispieť raz za týždeň, dva ako ja /svoje odpovede na následné hejtovanie tohto môjho príspevku Hack3rom, Piny, Lacom1993, ... o tom že ich to nezaujíma, kto je kedy aký hlupák, čo je v téme o behu rozumné, ... nerátam/
11.12.2022 - 14:49:00
00
srekac napísal:
ivan

,,REKORDER, VETERANSKY REKORDER, atd" ...ak by ti skutocne islo o sprostredkovanie dobrych treningov, vykonov a metod..tak nam posuvas treningy aj inych dobrych bezcov, ktori dosahuju slusne vysledky,,


ja tu nesprostredkovávam dobré tréningy ale nejlepšie, včerajší tréningový výkon čo som tu dal je lepší ako pretekový výkon tohtoročného majstra Slovenska v behu na 10 000 m v kategóri do 35 rokov, za časom 30:48,87 min. najlepšieho svetového 50 ročného VETERANSKEHO REKORDERA https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_world_records_in_masters_athletics#10000_metres by náš tohtoročný majster SR v kategóri do 35 rokov zaostal o viac ako pol minúty, takže takáto je výkonnosť VETERANOV, také top sú ich tréningy, také - len dobré, nie top - sú výkony našich neveteránskych bežcov, a takéto ich horšie tréningy tu mám dávať ?

reaguješ na niečo o čom nemáš prehľad, nevieš aké sú časy našich najlepších neveteránskych bežcov, najlepších veteránov, chcel by si dobré tréningy a ani nevieš porovnať čo je lepšie kedže nemáš prehľad o výkonnosti bežcov, keby som tu dal ako si predstavuješ že dobré tréningy našich najlepších neveteránskych bežcov tak napr. môj zverenec by mal podľa nich horšiu výkonnosť ako má teraz so súčasnými mojimi lepšími tréningami - kedže má lepšiu výkonnosť
11.12.2022 - 17:13:58
00
"ja tu nesprostredkovávam dobré tréningy ale nejlepšie..." koniec citania --> palec dole
11.12.2022 - 18:13:05
03
ty akurát tomu rozumieš aj s Piny, ... , co sú rekordy, co je najlepšie, ešte tak palce nadol za umelecký dojem možte dávat
11.12.2022 - 18:18:26
00
"v trvaní až do 68 minút" a neni to malo Antone Ivanovici? :D aj Jagr ma 68ku, nahoda?
12.12.2022 - 13:41:14
00
Neviem najst ziadne info o Silvestrovskom behu cez mosty v BA. Mate niekto tusenie, ci bude? Dik
13.12.2022 - 21:03:01
00
Zatiaľ tomu veľa nenasvedčuje...
15.12.2022 - 12:50:18
00
Prilis vela mostov :D
15.12.2022 - 17:09:55
00
keyboard_arrow_up